Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Levendulás sütivel kapcsolatba...

Levendulás sütivel kapcsolatban mindenféle információt köszönök!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Aki sütött már levendulás sütit, vagy bármilyen levendulás ételt, első sorban azoktól kérdezném, hogy a levendula zöldjét is beletettétek az ételbe? Vagy nem gond, ha az is kerül bele, vagy csak a virágát tegyem bele? Illetve hallottam olyat, hogy magát a cukrot ízesítik a levendulával, és nem a levendulát teszik bele a sütibe.

Tapasztalatok? Ötletek?

Előre is köszönöm szépen a segítséget!



2014. szept. 26. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
A zöldje nem kell bele, csak a vitatja. En szemöldök csipesszel szedegettem ki a huvelyebol is.... Lehet a cukrot is ízesiteni, az azert par nap, mire átveszi az aromat, de bele is lehet tenni a sütibe. Nem kell nagyon sokat hasznalni es a szárított aromaja erősebb, mit a frissé
2014. szept. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én csak a virágát tettem bele, de kevés is elég. Kb. 20-25 kekszhez (olyan pogi átmérőjű) azt hiszem 2 szár virágait használtam fel és érződött rajta.


Barátom poénból a joghurtba tette, na, utána nem tudtuk, hová köpjük, mert annyira erős íze lett :D

2014. szept. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!