Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Éhes vagyok, nincs kaja, mit...

Éhes vagyok, nincs kaja, mit csináljak, ami egyszerű és finom?

Figyelt kérdés
Ebédidő óta gondolkodok mit kéne ennem, de fogalmam sincs... adjatok valami ötletet.
2014. júl. 22. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán megírhatnád, hogy miből akarsz kaját, vagyis mi van otthon alapanyag.

Így nem tud senki ötletet adni, hogy lövése sincs miből.

2014. júl. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi van itthon, összevissza alap dolgok gondolom. Bármit írhattok ami egyszerű aztán meglátom mihez van meg minden.
2014. júl. 22. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Paprikáskrumpli, lecsó, krumplistészta, valamilyen hús, ha van abból süss pár szeletet vagy rántsd ki,csinálj mellé krumplipürést vagy sültkrumplit. brassói is gyorsan megvan.

Rizsköretek is finomak, főleg, ha van valami zöldségféle bele.

Tosásosnokedli, sajtos-tejfölös tészta. tepsiskrumpli, rakottkrumpli,... stb és ezerféle gyors kaja lenne, ha egy kicsit jobban körülnézel.

Dél óta már koroghat a gyomrod.

2014. júl. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

- Paprikás krumpli: minimálisan kell egy kis zsír/olaj, vöröshagyma, krumpli, törtpaprika. Ha találsz jó még bele egy kis virsli, vagy bármilyen kolbász

- Sült krumpli + tükörtojás, ha van valami saláta hozzá

- Krumplis tészta, túrós tészta, sajtos tészta: ezekhez ki kell főzni egy adag száraztésztát, és ami van, azzal összekevernei, legegyszerűbb, ha sajtos, vagy túrós lesz

- Ha van a hűtőben több minden, rakok ide egy serpenyőben 10 perc alatt elkészíthető pizza receptet:


[link]


Csak nézz szét, mi van otthon, mivel tudod megpakolni. Ebből a mennyiségből kb. 30 cm átmérőjű pizza sül meg, ha csak egyedül vagy, esetleg csak normál serpenyőd, akkor az írt adagokat felezd meg!

2014. júl. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!