Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen egyszerűen elkészíthető...

Milyen egyszerűen elkészíthető csirkeételeket ismertek, amik jók tésztával?

Figyelt kérdés
Mindenképpen tésztával szeretném. Valami szaftosra gondoltam, de nem pörkölt. Lehet akármi más is csak legyen jó tésztával. :)
2010. jan. 6. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Curry szoszos csirkemell.Pl.

Vagy tejszines csirkemell.

2010. jan. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én pörköltnek szoktam indítani (kevés olaj és víz, hogy inkább párolódjon), aztán a vége felé nyakon öntöm paradicsommártással (tejföl + paradicsompüré + fűszerek).
2010. jan. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
csirkehússzeleteket kell serpenyőben megsütni, rá rengeteg hagymakarika, tejfölös szószban, mondjuk kagylótésztával..
2010. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
paprikás csirke... ill a kedvencem: tejszínes pulykaragu kukoricával és sajttal
2010. jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
mézes -mustáros csirke(nem üveges) tésztával!!! szuuuper finom
2010. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! én szoktam csinálni gombás csirketokányt.csirekemellet vagy combfilét csíkokra vágom.1-2 hagymát zsíron megdinsztelek, de úgy, hogy szinte pépes legyen, mindig pici vízzel párolva.ha ez megvan,rádobom a húst és fedő alatt hagyom, hogy a saját

levét kiengedje.közben sózom, borsozom és, ha már majdnem

puha hozzáteszek 25-30 dkg gombát.a gomba is levet fog ereszteni,ezt el kell párologtatni, szóval jó sűrű szaftnak kell lennie.Főzőtejszínnel vagy tejföllel felengedem.mi nokedlivel, vagy csavart tésztával fogyasztjuk.ha egy kis füstölt szalonnával indítod, majdnem olyan, mint a Bakonyi gombás.

üdv.-eri-

2010. jan. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tárkonyos székelyragu nokedlivel
2012. máj. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!