Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan kell készíteni a...

Hogyan kell készíteni a panírt, amiben nincs tojás?

Figyelt kérdés

2014. jún. 7. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Forgasd a besózott hust csak lisztbe, ugy is finom. Igaz nem panir, de az tojás nélkül nem igen megy.
2014. jún. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, erre gondoltam, csak nem tudtam mi a neve ennek a fajta húsnak, pedig van valami, így rákeresni sem tudtam a neten...

Egyébként az ebéd finom volt. :)

Pirospaprikás lisztbe forgattam...

2014. jún. 7. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Én úgy tudom, hogy a tojást egy kanál tejföl és egy kanál olaj keverékével lehet pótolni. Kevés tojás esetén már próbáltam, jó is lett, de tisztán tojás nélkül még nem.Lehet, hogy beválna panírozáshoz is, hiszen rá tudna ragadni a prézli.


paprikáslisztes csirkét pedig sütőben szoktam sütni.

összekeverem a lisztet pirospaprikával, borssal, őrölt köménnyel,majorannával és a besózott csirkedarabokat kétszer megforgatom benne.

zsírozott tepsibe teszem szorosan egymás mellé a fűszeres-lisztes húsokat. aláöntök egy kicsinyke vizet, kb fél decit és eloszlatom alatta.

fóliával szorosan lezárom a tepsit és kb egy órát sütöm. utána leveszem a fóliát megforgatom a húsokat és még fólia nélkül sütöm kb 20 percig.

Isteni finom, omlós , ízletes lesz így a csirkehús.

2014. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi, meg fogom próbálni!

(Bár a másik gyerekem tejfehérje allergiás, de majd 2 féle panír lesz! Csak össze ne kavarjam...) :)

2014. jún. 16. 14:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a rántott csirkét bőr nélkül szeretem. A Férjem csakis bőrrel. Ugy különböztetem meg a husdarabokat, hogy az enyémbe beleszurok egy fogpiszkálót, hogy kilóg két oldalt. Igy ha kisült enyém a fogpiszkálós, bőr nélküli, Övé a sima. Ezt használhatod a megkülönböztetésre, ha gondolod.
2014. jún. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!