Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Jovohet szerdan koltozunk,...

Niki.nikit kérdése:

Jovohet szerdan koltozunk, baratok segitenek a hurcolkodasban, mivel kinaljam oket?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 30. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Üdítővel és ásványvízzel.
2014. ápr. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Bőrkorbáccsal, hogy gyorsabban dolgozzanak.
2014. ápr. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon apró fasírtgolyókat ajánlok, mellét friss kenyér (viszonylag kis szeletekre vágva). Ezt könnyen lehet enni, nem kell melléülni, nem kenődik, jöttükbe mentükbe is tudnak belőle enni. Mert a költözködéskor nem lesz rá idő sem és hely sem hogy nekiüljetek enni.

Két jó nagy tálban az egyikben a fasítot a másikban a kenyeret kiteszed egy olyan helyre ahol mindenki könnyen eléri, és eszik amikor éppen lesz rá érkezése.

2014. ápr. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
pizza, esetleg előre elkészített miniszendvicsek és ásványvíz, üdítő. De tényleg nem lesz idő és energia a vendéglátásra.
2014. ápr. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Süthetsz is akár virslis-sajtos kiflit mielőtt teljesen kipakolod a konyhát. Az olyan gyorsan minden egyben jóllakatós kaja.
2014. ápr. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is egy jó nagy vajling fasírtot sütöttem költözködéskor. a régi lakásba is tettem egy adagot, az újba is.csemege uborkát raktam ki mellé, meg felszelt puha kenyeret.

jövés-menés közben eszegettek a fiúk., csak úgy kutyafuttában.

Dobozos üdítőt és sört is tettem ki, meg fél literes ásványvizeket.

2014. ápr. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A fasírt meg kenyér jó(szeletelt kenyér) de sör azért legyen annál rosszabb nincs amikor egy kis munka után vízzel kell koccintani. :D
2014. ápr. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Vodkaval, es sorrel.
2014. ápr. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is csak csatlakozni tudok, az előttem szólókhoz.

Mi amikor költöztünk, én előző nap csináltam pogácsát, sajtos rudakat. Sütöttem le karaj szeleteket, egyben sült fasírtot olyat hogy kolbásszal és tojással van töltve a közepe.Mellé friss, puha kenyér-szeletel, csemege uborka.

Pizzás csiga, fahéjas csiga.

Sör, üdítő, víz, kávé.

2014. ápr. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!