Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sos, elosszor csinalok vizespi...

Sos, elosszor csinalok vizespiskotat. Mar a sutoben van de nem tudom milyen kremes tolteleket tegyek koze ha felvagom. Mi illik a kivihez?

Figyelt kérdés

kivivel szeretnem disziteni a tetejet,mert csak ez van itthon.es zselem is csak meggyes es epres izum van.

esetleg van meg kevert gyumolcskonzervem.


2014. márc. 26. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Kivihez jó a túrókrém, de szerintem egy vaníliás is.
2014. márc. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vaniliás pudingos-vajas/margarinos krém is finom bele. ha piros zseléd van csak, inkább a vegyes gyümölccsel dekoráld ki szerintem.
2014. márc. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a kivihez rögtön a túró ugrott be, abból is a krémesebb fajta.


Esetleg még tejszín ízű puding.

2014. márc. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

vajas kremest csinaltam vegul hozza.a piskotam gyonyoru es finom lett,a krem is csak engem kicsit zavar az a vaj iz,a tetejere kiwit es oszibarackot raktam vegul.probaltam bevonni zselevel de nem ment lecsurgott a szelen(pedig vartam mig jo felig megkocsonyasodik).de nem baj,amugy sem illet a tortahoz az ize.nagyon buszke vagyok magamra,elosszor csinaltam de szuperul sikeredet ahhoz kepest.legkozelebb tudom mit hogyan kell maskepp csinalnom.

koszonom a valaszokat.

2014. márc. 27. 22:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!