Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bélszín mellé milyen köretet...

Bélszín mellé milyen köretet csináljak? Most derült ki, hogy elfogyott a krumpli.

Figyelt kérdés

2014. márc. 9. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

menj vegyél burgonyát..

mert a bélszín jó kis steak burgonyával az igazi.

2014. márc. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

eredei gombás tejszínes tészta

de igazából tényleg a krumpli illik mellé.

ha csinálsz Wellington bélszínt akkor egybe van minden estleg kevés zöld salátát tehetsz hozzá.

2014. márc. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

[link]


Ezek között van tejszínes mártással, amihez jó a rizs

Van közöttük gombás-köret

Párolt zöldség = borsó+ egyéb


Nézd végig, te tudod, mi más egyéb köret-nek valód van otthon

2014. márc. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Ha már bélszínhez jutnék, a világ végére is elmennék egy kis krumpliért...Semmilyen rizs vagy tészta nem hasonlítható össze egy finom krumplifánkkal, krokettel, vagy más- esetleg vajas-petrezselymes- krumplikörettel.

Tiszteljük meg a bélszínt a hozzávaló körettel... persze csak a saját szerény véleményem:)

2014. márc. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

hagymás-vajas párolt zöldborsó teljesen jó köret szerintem.

lehet még más párolt zöldségeket is tenni mellé, nem kötelező a bélszínt sem krumplival enni (de rizzsel és tésztával tényleg neeee).

2014. márc. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül rizibizivel oldottam meg, és a család nem panaszkodott:) Köszi a válaszokat, zöld kéz ment mindenkinek!
2014. márc. 9. 20:40
 7/7 anonim válasza:
Bár már időn túli a válasz, de bélszínhez szeretem a bacon-be tekert sütőben párolt zöldbab vagy spárga kötegeket. A bélszínt rápakolom egy szelet pirított barna kenyérre (skandináv cipó néven az Aldiban eszméletlen jó cucc van), ami magába szívja a kibuggyanó szaftot, teszek mellé 2-3 csokor babot vagy spárgát. Legutóbb viszont cukkínit pirítottam hozzá laskagombával és zöldfűszerrel, az is zseniális.
2014. ápr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!