Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Irna valaki jol bevalt, sutes...

Irna valaki jol bevalt, sutes nelkuli sutireceptet?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjuk a kokuszosakat is.
2014. febr. 13. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. febr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De jo, en pont egy szuper kokuszosat akartam irni rogton.

1.Cukrozatlan babapiskotat megmartod egy pohar kokuszlikorben vagy ha alkoholmenteset akarsz akkor egy pohar vanilias tejben (en kokusztejben szoktam ilyenkor) es egy forma aljara egy retegben lerakod.

2. Ezutan keszits egy fozott vaniliakremet (en ezt is kokusztejbol szoktam) es keverj bele annyi kokuszreszeleket, hogy kozepesen suru kremet kapj. Vegul lazitsd fel felvert tojasfeherjehabbal es mehet a piskotakra.

3. Erre meg egy reteg piskota, majd ujra krem es vastagon kokuszreszelek,es mehet a hutobe.

Talalasnal egy gomboc vaniliafagyit teszek melle vagy ha tobb idom van, akkor hazilag felvert vanilias tejszinhabot.

Probald ki, a kedvenced lesz!

4.

2014. febr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom mindkettotoknek a gyors valaszt. A 2. valaszolotol kerdezném, h. a fozott vaniliakremet, te hogyan csinálod, mi kell bele?
2014. febr. 14. 08:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Kókuszos csokirúd:

HV: 1 csomag babapiskóta, 25 deka porcukor, 25 deka ráma, 15 deka kókuszreszelék, 1 csomag csokipudingpor, 5 deka kakaópor, 2 egész tojás.

a margarint felolvasztjuk, belekeverjük az össze hozzávalót ( piskóta nélkül ) és felfőzzük. szép egynemű massza legyen.

két keskeny őzgerincformát béleljünk ki vizezett folpackkal. a forma aljára tegyünk egy kevés krémet, majd

erre tegyünk egy sor babapiskótát. fedjük be a csokis masszával. végül hajtsuk rá a fóliát és tegyük jó hideg hűtőbe, legalább egy éjszakára.

Utána tálcára borítjuk, a folpackot lehúzzuk róla, és a bordák mentén szépen szeletelhető.

Nagyon finom kókuszos édesség.

2014. febr. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Szia. 2.vagyok, tobbet probaltam, de ennel maradtam. Pontosan igy keszitem, max a cukrot csokkentem minimalisan, de azt sem mindig:).

2014. febr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!