Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzön az anyukám? Valami...

Mit főzzön az anyukám? Valami egyszerűbb, de laktató főtt étel kellene, de fogalmunk sincsen róla mi legyen, ami még nem volt. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

Hétköznapokon szerdán szokott főzni az anyukám, és valami egyszerűbb, de laktató főtt ételre lenne szükségem, hogy ajánlhassam Neki. Már nem tudunk mit kitalálni, ami nem volt még.


Leves és főzelékféle vagy valami másodiknak való kellene.


Levesből volt már nálunk: frakfurti leves, zöldségleves, paradicsom leves, krumplileves, borsóleves, bableves, stb...


Második fogásból volt már tészta (káposztás, grízes, lekváros, sajtos, stb...), borsófőzelék, babfőzelék, rakott krumpli, lasagne, hal, rántott húsok, meg ilyesmik.


Olyanok kellenének, amiket hasonló idő alatt lehet elkészíteni, és laktatóak.



2014. febr. 5. 16:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Oké!

Mi is köszönjük a zöld-pacsit!

2014. febr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

kedves 11-es!


nem értem mi van, én csak ötleteket szeretnék hallani vagyis olvasni :)

2014. febr. 7. 17:40
 13/13 anonim válasza:

Szia! Én a kedvenc leveseimet tudom csak felsorolni. Nem vagyok nagy konyhatündér, de szerintem ezeket elég gyorsan el lehet készíteni.

Hagymaleves

Zellerkrémleves fokhagymával

Sütőtökkrémleves


Második: Pásztortarhonya

Vadas

Rántott sajt (ha belefér a laktató kategóriába)

2014. febr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!