Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Az esküvőmre szeretnék muffint...

Az esküvőmre szeretnék muffint süttetni, én adok hozzá mindent, és így is 80 ft. Db. áron sütik. Szerintetek megéri?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindent te adsz hozzá, akkor kérd meg egy barátnődet, vagy családtagot, hogy süsse meg. Gondolom megcsinálnák ingyen. Vagy ez lehetne az ajándék az ő részükről.
2014. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha megnézzük, hogy a gáz mennyibe kerül, meg azért munkadíj... bár így is drága.
2014. jan. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
86%
Munkadíjnak drága a 80 Ft/db. Szerintem is kérd meg a tesóidat/barátnőidet/örömanyákat, hogy süssenek, ha már mindenki egy adagot süt (12 db), akkor elég is lesz, sőt abban is biztos vagyok, hogy még az alapanyagok árát sem fogják kérni.
2014. jan. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Szóba se áll ilyen cukrásznak nevezett vállalkozóval. jól le akar húzni.

Ahogy a többiek is mondták, fogjatok össze és álljatok neki muffint sütni.

Én bekeverek egy 24 -es adagot, egy óra alatt kisül a két tepsivel. Szóval nem nagy cucc, rajta! és sok sikert :)

2014. jan. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem fizetnék érte . Most is karácsonyra,édesanyámnak segítettem sütni,mert sokat dolgozott,és nem igazán lett volna ideje mindenre. 4féle sütit csináltam nekik,jó nagy adagokat,nem kértem semmit ,örültem hogy segíthettem ,illetve szeretek is sütni :) Szóval,igen ,ahogy az előzőek is írták,biztos van valaki rokon,aki szívesen megcsinálná....
2014. jan. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az élőmunka és az energia ktg attól is függ hány darabot csináltatnál ezeket kb ki lehet számolni. Ammortizációt, egyéb járulékos költségeket egy cukrász nem tud kiszámolni, tehát hasraütés szerűen mondott árat és nem kalkuláció alapján.Kizárt dolog, hogy, ha te adsz alapanyagot, csomagolóanyagot (kapszli ),hogy 80 ft-ra jöjjön ki darabja.

Egyszóval nem éri meg !

2014. jan. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!