Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Minden hosszú-hajú nő hajhálób...

Minden hosszú-hajú nő hajhálóba főz otthon?

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem
2014. jan. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tubarózsa ***** válasza:
Nem. Nekem is viszonylag hosszu hajam van, de csak lófarokba kötöm v felcsattolom.
2014. jan. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha csak magamnak kutyafuttában, akkor nem...ha normális időm van, akkor kendő, ha másnak főzök, akkor meg telesen tuti, hogy kendő vagy papír szakácssapka
2014. jan. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Soha, maximum összefogom, de nem is hullik a hajam, még sose került bele semmilyen ételbe.

Szerintem a rövid haj sokkal jobban hullik, nem lehet összefogni normálisan és nem is feltűnő, ha valahova lehullik, belehullik egy szál haj. Szóval szerintem rövid hajnál több értelme lenne valamit használni. Bár ha előtte valaki megfésülködik és hátrafogja egy pánttal, az is jó otthon.

2014. jan. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, lófarokba kötöm a hajam, és az utolsó húzásnál félbefogom. Szóval félig lófarok félig konty.
2014. jan. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem kellene a hajháló, igaz rövid a hajam. Sajnos nagyon hullik.
2014. jan. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lofarokba kotom.
2014. jan. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem kuktasapkám van! :DD
2014. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
dehogy
2014. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!