Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nem baj ha főzőtejszín helyett...

Nem baj ha főzőtejszín helyett tasakos habtejszínt használok?

Figyelt kérdés
Vakondtúrás tortába kell...
2009. nov. 21. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Én mindig azt használok, mert gazdagabb az íze, sűrűbb, és alig kerül többe. Nyugodtan használd azt:)
2009. nov. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Véletlenül ezt sikerült megvennem és holnap délelőtt csinálom a páromnak.:)Nem lesz "keményebb"?Merthogy ezt habbá is lehetne verni...
2009. nov. 21. 19:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan lesz,mintha házi tejfölt használnál.
2009. nov. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide a tejföl?
2009. nov. 21. 19:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz keményebb. Krémesebb, gazdagabb ízű lesz. Finomabb.

Én nem tudom hogy a főzőtejszín hogy készül, de szerintem mindent kiszednek belőle. Már párszor használtam/kóstoltam. Számomra olyan, mint egy zsírosabb tej. Talán az is, de sokszoros áron. Használd bátran a habtejszínt, sokkal jobban jársz vele.

A tejfölt én sem értem.

2009. nov. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia.


Én ma szeretnék sütit csinálni de véletlenül nálunk is habtejszín lett főzőtejszín helyett ezért utánna néztem.

Kiderült h a kettő között semmi de semmi különbség nincsen leszámítva h a főzőtejszín 20%os zsírtartalmú a habtejszín pedig 30%. Am semmi kül a kettő között ugyh használd nyugodtan:)

2009. nov. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek szíves figyelmébe:

kávétejszín 10 %

főzőtejszín 20 %

habtejszín 30 %


a főzőtejszínt a Parmalat vezette be Mo.-on,azóta már mások is gyártják, kifejezetten ételekbe való tejföl

gyanánt opcionálisan.Soha nem lesz belőle tejszínhab.

ugyanakkor, ha ételekbe habtejszínt használunk semmi baj

nem lesz, csak a derekunk lesz vastagabb.

-egy tejiparos -

2009. nov. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!