Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » CBA Berndes kések jók?

CBA Berndes kések jók?

Figyelt kérdés

Van a CBA-ban szakácskés pontgyűjtő akció.

Érdemes venni ilyen kést? Konkrétan a 200mm nagy szakácskés érdekelne. Berndes márka, 15990Ft helyett 2799Ft.


Vettem már nagyon jó 5 csillagos kést hasonló akcióban, ha ez is ilyen jó akkor ajándék ennyiért. Nem ismerem ezt a márkát. Olvastam korábban a Match akciózta. Van tapasztalat?



2013. okt. 19. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem vannak Berndes késeim, azok jók, de nem tudom, hogy a CBA-ban milyeneket árulnak.
2013. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bumbi02 ***** válasza:
Hát összehasonlítani nem szeretném Wüsthoffal, vagy Felix-szel, de használható kések. Nekem a nagy szakácskés kényelmetlen volt, de a kis zöldségfaragót és a kenyérvágó késüket máig használom nagy konyhán, és sose okoztak csalódást..Ennyi pénzért, amennyiért adják, otthoni használatra bőven megéri..: ) (Ha konyhán dolgozol, akkor én ajánlok inkább valami komolyabbat, ami jobban tartja az élét, és a súlya is jobb)
2013. okt. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Súlyra megszokható, kicsi kisebb a nyele, mint az 5 csillagos késemnek. Emiatt a súlyozása kicsit furcsa, de megszokható.


De mint a borotva, nagyon éles. Egyenlőre. Ha pár évet kibír otthoni használattal, akkor megéri a 2800Ft-ot.

(Leírtam, ha más is idetévedne.)

2013. nov. 3. 16:01
 4/7 anonim válasza:
Őőő...Én nem vennék, inkább elmennék egy ilyen boltba. Lehet, hogy ott drágább, de minőségibb! De azért szerintem vehetsz is a CBA-ban is egyet-kettőt csak próbából! :)
2013. nov. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bumbi02 ***** válasza:
Nem feltétlen rosszak. Az én kis Berndes késem már 2 éve meg van, és máig remekel: )
2013. nov. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Miért lenne a CBA-ban pontokért kapható rosszabb, mint az eredeti? Magyarul ugyanaz.


Nem értem a logikát, hogy menjek el egy Berndes boltba. A 16k huf kés most 2,8k huf és ugyanaz -gondolom.

2013. nov. 4. 23:25
 7/7 Jozefin88 válasza:

Szerintem különbség nincs a bolti és a CBA-s között. De izlés és igény kérdése. Én lassan egy éve hasznàlom a szettet, igaz, 4-6 hónap után veszt az éléből, de hàt azért van hozzá a "késfenő". Na meg egy jó pasi a hàztartàsban, aki megfenje ;)

Ha valaki nem drága és professzionàlis késekre vàgyik, de nem is a legolcsóbbat szeretné, annak ajànlom. Nem örök életű, de az talán nem is baj. Nekem a súlyàval sincs semmi bajom. Én nagyon szeretem hasznàlni minden darabjàt. :)

2013. nov. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!