Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek jó ötlet füstölt...

Szerintetek jó ötlet füstölt szalonnát tenni a töltelékbe?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy a töltött csirkéhez való tölteléket feldobnám valamivel, és a füstölt szalonna jutott elsőnek az eszembe. Picike kockákra vágnám és úgy sütném meg, majd hozzákeverném a töltelékhez.

Jó ötlet szerintetek? Ha igen és ezt használom akkor meg kell változtatnom a töltelék összetételét? Anyukám zsemlével, csirkemájkrémmel, gombával és fűszerekkel állítja össze a tölteléket.


2013. szept. 21. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó gondolat, és finom is a töltelék tőle , jómagam is szoktam alátenni egy kis szalonnát. kiolvasztom serpenyőben a szalonnaát, erre teszek egy kisfej finomra vágott hagymát. erre alkalmanként gombát, vagy csirkemájat teszek, mikor mi van, és a hagyományos zsömlés/kenyeres tojásos, borsos, petrezselymes masszát ráöntöm. egy kis ideig keverem, hogy összeálljon. egy kis hűlés után töltöm is csirkébe, dagadóba, vagy göngyölthús tölteléke lesz.

Holnap éppen csirkecombokat töltök, szalonnás, gombás töltelékkel.

2013. szept. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötlet! Mi is a csirkemájas gombás töltelékbe tesszük, lehet bele még apróra vágott hagymát is keverni!
2013. szept. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Finom lesz tőle, mi is szoktunk beletenni, nem is kell előre megsütni, kisül a töltelékben is.
2013. szept. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De jó, köszönöm szépen, holnap akkor megcsinálom! ;) :D
2013. szept. 21. 18:12
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Baconnel is jó. Hagymával megdinsztelem, zsömle, főtt tojás, fűszernek ketchup, majoranna, só-bors. Vagy szalonna-hagyma-gomba-csirkemáj megdinsztel, párolt zöldborsó - gödöllői töltelék. Szerintem bármit beletehetsz, amit szerettek.
2013. szept. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Bacon = szalonna :DD
2013. szept. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bacon egyenlő egy bizonyos szalonna. Nem minden szalonna = bacon. Én azt szoktam belerakni, ill. kolozsvári szalonnát (ami szintén nem = az összes szalonnatípussal).
2013. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!