Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek málna helyett jó...

Szerintetek málna helyett jó lenne az erdei gyümölcs mix is a tortába?

Figyelt kérdés
Az alábbi tortát szeretném megcsinálni. A recept szerint málna kellene bele, de sehol se kaptam. Viszont találtam olyat, hogy "erdei gyümölcsmix". Szerintetek azzal milyen lenne? Egyáltalán, mi a véleményetek a tortáról (ízre jó lehet, vagy csak tetszetős, de nem finom?) [link]
2013. szept. 11. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
remek
2013. szept. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Oszinten megmondom,ezek a formatortak inkabb latvanyra mint izre mennek. En inkabb csinalnek sult turotortat, diotortat, raffaello tortat vagy egy vanilias piskotatortat gyumolccsel. De persze,ettol meg lehet,hogy ez is finom. Az erdei gyumolcs nem ront rajta!:)
2013. szept. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen nyugodtan használhatod helyette, de én ezt a krémet biztos hogy nem csinálnám meg. 90 dkg margarin.... borzasztóan hangzik. Keress inkább valami könnyű főzött krémet, meg fog állni barbi attól is, én is főzött krémmel töltöttem már barbi tortát és szépen megállt. A főzött krémet is készítheted gyümölcsösre.
2013. szept. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, elvileg az is jó hozzá szerintem. Egyébként én is a margarin mennyiségétől dobtam egy laza hátast, mondjuk én alapból nem szeretem a vajas krémes sütiket. De ettől függetlenül is soknak tűnik.


Én inkább azt javasolnám, ha szeretitek a vajas krémet, akkor az általatok megszokott arányokkal keverd ki, és dolgozd bele a gyümölcsöt.


Én tuti főzött krémmel csinálnám. :D

2013. szept. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tökéletes az erdei mix, sőt szerintem még finomabb, mert nem annyira édes.

A margarin tényleg brutál soknak tűnik a receptben.

2013. szept. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!