Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Római tálban elkészíthető...

Római tálban elkészíthető bevált receptek? (kis kiegészítő lent)

Figyelt kérdés
Nincs másom,csak egy római tálam :) mert most költöztünk, eddig a takarítás vonta el az összes figyelmem, de mostmár nem bírom tovább főzés nélkül. Van holnapra egy krumplis hagymás húsos ötletem,de hogy utánna mi legyen... Edényekre,evőeszközökre,fakanalakra...még kb 1 hetet várnom kell,ha nem többet.
2009. nov. 3. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Paprikás krumpli kolbásszal? Az jó lesz?
2009. nov. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyszer olvastam egy római tálban süthető kalács receptet, kidagasztani meg tiszta pulton is lehet
2009. nov. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egészben sült hús, vörös káposztával, héjában sült krumplival, almaszeletekkel (utóbbit kihagyhatod). Az egészet együtt kell megsütni a római tálban. Nagyon finom. A vörös káposztát helyettesítheted savanyú káposztával is.
2009. nov. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Töltött káposzta is nagyon fincsi benne.
2009. nov. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Még nem múlt el a 'holnap'?

Mindegy. Következő javaslat: Sólet, mondjuk füstölt pulykacombbal és kicsit könnyedebb, ha teszel bele nagy répakarikákat is.

2009. nov. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogyne múlt volna el,nagyon finom volt amit csináltam benne. 1sor krumpli 1sor hagyma és így tovább tetejére sok fokhagymát és fűszeres csirkecombot raktam. De további ötleteket várok ez egyértelmű hisz a kérdés is igy szól. Köszönöm az eddigieket is!
2009. nov. 6. 14:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Szintén borgonyás-hús:

A tál aljába tegyél hagymát, pici zsírt, vagy olajat. (esetleg szalonnát, de én nem szeretem), majd kezd el rétegezni:

karikára vágott (nyers) burgonya, gomba (legjobb a konzerv ún. kínai gomba), hús szeletek (kb 2x3cm, vékonyan szelt, lehet csirke, pulyka, sertéscomb, sózva, borsozva, szerecsendiózva!!), majd tartármártás, majd megint burgonya....stb. A tetejére sajtot, de ez akkor is elég, ha már majdnem készen van, és a vége fele leveszed a római tetejét. Irtó jó, különleges íze lesz a tartár miatt. Természetesen közben sózod.

2009. nov. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jól hangzik,köszönöm!:)
2009. nov. 7. 11:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!