Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kókuszgolyó meddig áll el?

Kókuszgolyó meddig áll el?

Figyelt kérdés
Ha csütörtökön megcsinálom az szombat este még jó lesz?

2013. aug. 17. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Akár két hétig is. Szóval nyugodtan készítsd el előre, de azért hűtőben legyen ebben a melegben.
2013. aug. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

2 hétig???


Biztos?

Mert ugye van benne margarin és tej is.

2013. aug. 17. 12:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Amit még tanácsolhatok, ha elfogadod. ne forgasd bele csütörtökön kókuszba, hanem szépen egy papírtörlővel bélelt dobozban helyezd el a golyókat. szombaton előveszed, hagyod egy kicsit akklimatizálódni, és csak frssiben forgasd bele a kókuszreszelékbe.

sokkal mutatósabb lesz, mintha, előbb tennéd ezt.

2013. aug. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100 % biztos. sokat csináltam már, és az 1-2 maradék is túlélte a 2 hetet, teljesen jók voltak, senkinek sem lett semmi baja.
2013. aug. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

Margarin? én azt nem szoktam beletenni.

Két hét szerintem is túlzás.


Még jó lesz szombaton, de mindenképpen óvd a kiszáradástól. Vagy dobozba tedd, vagy ha rögtön tálcára rakod, akkor tedd bele nejlonzacskóba esetleg fóliázd le!

2013. aug. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van olyan recept is, amibe olvasztott margarin kell. egyébként jól összefogja. ha csak lekvár van benne , nem olyan stabil. szerintem, de ezerféle recept van, ki kell próbálni. a két hét nem túlzás, mitől is romlana meg hűtőben ?
2013. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ilyen melegben 3 napnal tovabb ne tarolj semmit. Finomabb es egeszsegesebb ha frisset csinalsz. A kokuszgolyo nem bonyolult.
2013. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nem bonyolult,de esküvőre kell és nem lesz időm máskor elkészíteni...


Köszönöm a tanácsokat!

2013. aug. 17. 22:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!