Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tökfőzeléket szeretnék készíte...

Tökfőzeléket szeretnék készíteni hogy csináljam?

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A ököt tedd fel egy kevés vízben,mert a tök is enged levet.Tegyél bele sót,kaprot és egy kanálnyi ecetet.Az ecettől nem fő szét.Ha felforrt ,akkora már többnyire puha.Készíts zsírban paprikás rántást,habard be, és ha szeretitek tegyél rá tejfölt.

Ha mireltiből főzöd,akkor először engedd ki,így nem fog szétfőni.

2009. okt. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha friss tökből csinálod és még nincs legyalulva akkor ne is kínlódj vele inkább vágd kisebb kockákra.
2009. okt. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én megdinsztelem a vöröshagymát, teszek bele pici piros paprikát és beleforgatom a gyalult tököt és a felvágott kaprot. Rakok bele vegetát, borsot,esetleg pici sót, majd puhára párolom fedő alatt, de ne főjjön szét masszává. Tejfölt elkeverem liszttel és beleöntöm és éppen csak összefőzöm és kész.
2009. okt. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így csinálom, mint az utolsó válaszoló, csak a végén én még + tejfölt is rakok bele, mert imádom, mikor kicsit "savanykás":)
2009. okt. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, mégesm, én tejet keverek el a liszttel. Bocs, előbb figyelmetlen voltam:(
2009. okt. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!