Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit süssek anyukámnak születés...

Mit süssek anyukámnak születésnapjára?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, már vagy 3 éve sütök neki gyümölcstortát születésnapjára, de már mindenki unja. Ha valakinek van valami ötlete akkor ha lehet minél előbb írja le, mert holnapra kellene.

2013. júl. 23. 12:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
azért nem kell leszólni más tortáját, ha nem felel meg valaki izlésének. Én nagymamámtól tanultam a disznókrémtortát. Gyerek koromban gyakran sütötte, mi nagyon szerettük. Ha megérzetük az illatát a házban, rohantok oda mi gyerekek
2013. aug. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem akartam leszólni, csak elmondtam a véleményem. Kinek mi az ízlése. Én mondjuk az Istenért sem kostolnám meg, te viszont lehet hogy nagyon szereted. Ezért bocsánatot kérek.
2013. aug. 7. 23:00
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem valahogy a disznó belsőségei és zsírja nem fér össze az édes ízzel, ami gondolom jelen van, mert van benne cukor. Valahogy hányingerem lesz ha rá gondolok, ne haragudj meg ezért, ez csak egy vélemény.


Cukor helyett mondjuk jó nagy adag darált erős paprikával még adnék is neki egy esélyt.

2013. aug. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ennyi okoskát...-.- ti most tényleg elhiszitek, hogy létezik disznókrém torta és a válaszoló el is készítette? na ennyit az itteni nagy tapasztalattal rendelkező válaszolóktól, így kérjen az ember tőletek segítséget mikor annyi eszetek nincs, hogy a válaszló csak off-olt...elkezditek itt elemezgetni milyen íze lehet és, hogy harmonizál a sós és az édes keverék ennyi begyöpösödött tudatlant...uram isten.... kérdező gratulálok a puncs tortához biztosan örült anyukád:)))
2013. aug. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

ma 10:55

Hülyegyerek, mindjárt szólok anyádnak, hogy verje el a 12 éves segged. Rádférne egy hét szobafogság is számítógép nélkül. Trollkodni a neten, ezt kell csinálni, gratulálok.


Ugyan miért ne létezhetne disznókrémtorta? Honnan tudod, hogy eddig még senki nem volt olyan beteg hogy megcsinálja? Attól, hogy anyukád csak rántott húst és borsólevest tud főzni, még létezhetnek extrémebb kaják is, amitől az átlag ember undorodik, de egy kevés ember viszont szereti.

2013. aug. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!