Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lassan vásárolni kell a...

Lassan vásárolni kell a hétvégére, de mit? Mit főzzek, Ti mit főztök?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 14:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hozzánk vendégek jönnek szombaton :


Tárkonyos csirke ragú leves

Töltött csirkecomb , külön töltelék ,egybe sült töltött tarja , rizibizi ,steak burgonya ,francia saláta káposzta saláta ,kovászos ubi ,

medvehagymás pogácsa ,és Fekete Erdő torta ,illetve vettem pálcikás jégkrémet a gyereknek

2013. júl. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Főzzél sült krumplit, pacalt *-*, paprikás krumplit, töklecsót, gyroszt.
2013. júl. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A múlt héten volt pulykasült kelkáposzta-főzelékkel, borsó levessel.


Most akarok karfiol-levest, ezer éve nem ettem rántott húst, akarok petrezselymes krumplit, paradicsom salátával. Ez most egy "hagyományos" kaja, de nálam valóban nem minden-napos.


Lehet töltött tököt is, vagy rakott (kel)káposztát.

2013. júl. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Még nem tudom, de amik eszembe jutottak, hogy talán, az töltött paprika, vagy töltött karalábé, esetleg tepsis csirke gombával, paprikával, hagymával és paradicsommal.
2013. júl. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Persze lehet egy kis könnyű csirke-pörkölt is nokedlivel, kovászos uborkával.
2013. júl. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én valami patiszonost fogok főzni, mert rengeteg van a kertben. Rántott, rakott már volt.
2013. júl. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Töltött pattiszon!

Vízszintbe vágd ketté, szedd ki a belsejét és persze kívülről is pucold meg. Úgy töltsd meg a szokásos töltelékkel (darálhús fűszerekkel, rizzsel stb.), és be a sütőbe tejföllel, reszelt sajttal. Először fólia alatt, amíg megpuhul.


Egyszer ettem ilyet, valami kukoricás-egyéb vegyes zöldséges (vega-háziasszony-készítette) töltelékkel volt töltve, persze az is jó volt!

2013. júl. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Raguleves, Rántott tök, kapormártás és főtt rizs.
2013. júl. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Van most épp pirított hagymás burgonyakrémleves, az marad holnapra is. Mellé készítek lasagnét.


Szombat valószínűleg marad a lasagnéból bőven ebédre, mellé főzök még tárkonyos ragulevest, desszertnek tiramisut.


Vasárnap lesz még a levesből, mellé ezt fogom elkészíteni [link] :)

2013. júl. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hétfőn volt húsleves, kukoricás rizs rántott virsli

Kedd paradicsomos húsgombóc, főtt krumpli, keksztekercs meggyel töltve

Szerda meggyleves, darálthussal töltött krumpli, hagyma és cukkini sütőben ropogósra sütve

Ma rakottkrumpli ubisalival, meggyes piskóta

Holnap bolognai

Szombat paradicsomleves, házi pizza

Vasárnap paradicsomos káposzta köményes sertéssült, stefánia vagdalt, mákos lekváros kifli

2013. júl. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!