Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok nekem ajánlani olyan...

Desiree91 kérdése:

Tudnátok nekem ajánlani olyan tortakrémeket, amiket nagyon szerettek és nem kell bele tojás?

Figyelt kérdés

2013. jún. 29. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


ennek a krémje brutálisan finom! És a torta is

2013. jún. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyik kedvencem: 2 deci tejszinben feloldok egy tábla étcsokit, hűtőbe teszem és ha kissé megdermedt habverővel krémesre keverem, ilyenkor adok hozzá még kevés tejszinhabot is, de szoktam pudingosat is csinálni, egyik sort megkenem tejszinben felvert hidegen kikeverhető vanília pudinggal, a másikat pedig főzős pundiggal, amit meggylével keverek ki tej helyett, vagy Dr Oetker Tiramisu krémporból csinálom, amihez adok még frissen főzött kávét és kis rumot is.
2013. jún. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
főtt rizst (esetleg tejberizst) összeturmixolsz, esetleg hozzá meg egy kis tej vagy víz, bele egy kis kókuszzsír vagy margarin, kókuszreszelék, de ezt bel is főzheted.
2013. júl. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket :)
2013. júl. 7. 12:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!