Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Házilag mirelit pizza?

Házilag mirelit pizza?

Figyelt kérdés
Vannak olyan napok amikor nem nagyon érek rá sütni/főzni... A család szereti a házilag készült kajákat.. Sokszor szoktunk pizzát is csinálni.. Arra gondoltam, hogy egy kicsivel több pizzatésztát csinálnék, szószt is.. Ha szétvágom, megkenem, megpakolom mindenféle jóval, akkor is le lehet fagyasztani, vagy csak a pizza tésztát érdemes? Ki próbálkozott már vele?
2013. jún. 13. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak a pizza tésztát szoktam : Azért mert mindig hangulatomtól függ ,hogy milyet ennék .

A tésztát is ugy szoktam ,lefagyasztani ,hogy picit elősütöm . nem kell ,hogy átsüljön..

2013. jún. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csinálhatod úgy is, hogy rendesen megpakolod és úgy fagyasztod - akkor csak sütni kell, vagy csaka tésztát, és akkor azt teszel rá, amihez éppen kedved van,vagy amit találsz.
2013. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rendszeresen fagyasztok le kész sütetlen pizzát.egy tálcára ráteszem és be a fagyasztóba.Amikor megfagyott befolpackolom. Sütés előtt kiveszem, hagyom kiolvadni és úgy sütöm.Semmi baj nincs vele, és olyan nagy könnyebség, mert tényleg ha az ember benne van akkor akkor nem sokkal több melóval nem kettőt hanem mondjuk négyet csinál, és amikor csak sütni kell az áldás, és mégiscsak házi, nem bolti.
2013. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megnyugodtam hogy nem lesz semmi baja az így lefagyasztott pizzáknak.. Tésztát szoktam lefagyasztani, de valahogy így még könnyebb lesz, remélem :) És így van, ha már benne vagyok könnyebb plusszokat csinálni :)
2013. jún. 14. 09:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!