Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Finom lekvarral toltott torta?

Finom lekvarral toltott torta?

Figyelt kérdés
nekem elkepzelhetetlen hogy jo legyen de olyan tortara van szuksegem hogy ne legyen kremes se habos,a lekvar onmagaban nem lesz tul szaraz a piskotaval?locsoljam meg valamivela lapokat?
2013. jún. 3. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz száraz, de ha megkened lekvárral, és rá egy sor diót (akár még tejjel-cukorral sűrűre összefőzve).

Nagyon fincsi diós-lekváros tortád lesz belőle.

2013. jún. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz száraz, ha jól betöltöd. gondolj a piskótatekercsre, milyen finom, pedig csak lekváros.
2013. jún. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A Sacher tortában is csak lekvár van
2013. jún. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat,igy mar inkabb bele merek vagni:)
2013. jún. 3. 12:04
 5/9 A kérdező kommentje:
szerintetek milyen lenne ha sacher tortat keszitenek majd fekete jo minosegu kakaoval szinezett pillecukor fondantal vonnam be?azt szebben tudnam disziteni,vajon jo lenne?a tortat pedig vekony vajkremmel vonnam be a fondant alatt,mert az nem olvasztja a fondantot.szerintetek jo lenne igy?egyebken kedves utolso,koszi a sacher otletet,eszembe sem jutott:)
2013. jún. 3. 12:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mutatós lesz. a vékony alávajazás valóban szükséges, nehogy a fondant elázzon.
2013. jún. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem valahogy furcsa ez a lekvár-vajaskrém-fondant kombináció, én maradnék a szokásos csokimázas verziónál valami jó minőségű csokiból készítve, de ezt csak egyéni vélemény.


ha elkészítetted a tortát (akármelyik verziót is választod), írd majd meg, hogy milyen lett, kíváncsi vagyok!:)

2013. jún. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
rendben,majd ha sikerul akkor megirom h milyen lett,es ha tudok teszek fel fotot:)izgulok nagyon,a ferjem szulinapjara keszulne a hetvegere.
2013. jún. 3. 15:56
 9/9 A kérdező kommentje:
htpp://kepfeltoltes.hu/130611/024_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
2013. jún. 11. 09:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!