Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Darálthúst lelehet fagyasztani...

Darálthúst lelehet fagyasztani pár napra?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Én le szoktam, semmi baja.
2013. ápr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
En mindig lefagyasztom, ha marad, semmi baja nem lesz.
2013. ápr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Az elsö hülyeséget ir, a normál hütö az, amiben nem lehet tartani csak egy napig.

Lefagyasztanu természetesen lehet, akár egy hónapra is. Viszont kiolvasztás után azonnal, még aznap el kell késziteni, mert akkor még könnyebben meg tud romlani.

2013. ápr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha veszel húst és megdarálod akkor le lehet fagyasztani! De ha csomagolt hűtött darált húst veszel azt nem ajánlatos hisz az már állhatott egy ideje.
2013. ápr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen fagyasztom, évek óta. Köszi, jól vagyunk. Igen, simán le lehet fagyasztani.
2013. ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akár hónapokra is le lehet fagyasztani. Mindig lefagyasztom és soha nincs tőle semmi bajunk.
2013. ápr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi le szoktuk és még nem volt bajunk belőle.
2013. ápr. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, frissen daráltat mindig többet veszek, lefagyasztom zacskóba vagy dobozba. (Főleg ezért, hogy ne kelljen mindig boltba mászkálni.)
2013. ápr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Simán lefagyaszthatod, lehetőleg annyit egy adagban, amennyit majd kiolvasztáskor fel is használsz. ráírod, hogy darálthús pl fél kiló... csak mondtam valamit, mert már jártam úgy, hogy nem tudtam mi az a fagyott csomag:)

ritkán, de vettem már előre csomagoltat, annak sem lett semmi baja lefagyasztva hónapok múlva sem, mert friss volt amikor vettem.

2013. ápr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi is le szoktuk fagyasztani bizonyos adagokban, így mindig annyit tudunk felolvasztani amennyi szükséges :)
2013. ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!