Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egy fiúnak szeretnék egy...

Egy fiúnak szeretnék egy focipálya formájú tortát csinálni. Szerintettek milyen legyen az izesítése?

Figyelt kérdés
A torta így nézne ki: [link] Kérlek segítsetek! Nagyon fontos! Előre is köszönöm. Puszi.
2009. szept. 23. 09:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A bevonat a szine miatt pisztáciás kellene, hogy legyen, szerintem ezt kellene figyelembe venned.
2009. szept. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sztem csak CSOKI és a marcipán burkolással Isteni!
2009. szept. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket. =)
2009. szept. 23. 10:13
 4/12 anonim válasza:
Én is a csoki-marcipánra szavazok... :) A marcipán nyújtásakor szitálj kevés porcukrot alá, hogy ne tapadjon le, valamint a tetejére is, hogy ne ragadjon a sodrófára!
2009. szept. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Szió!

Én tuti tejszínest csinálnák, ha a bevonat marcipán, mert szerintem a csokis már túl tömény lenne! Jó sütést neked!

2009. szept. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
a további válaszoloknak is köszönök midnent.
2009. szept. 23. 15:18
 7/12 anonim ***** válasza:
A marcipánt két folpack között nyújts ki,akkor nem ragad sem a deszkára,sem a nyujtófára.Színezheted ételfestékkel zöld színűre is.
2009. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én az unokámnak sütöttem egy focis tortát.Csokikrém volt benne.A tetején zöldszínű marcipán.A vonalakat cukormázból rajzoltam rá.Vettem kétféle színű gumimacikat,és azokat ültettem rájuk, a két csapat tagjaiként.Nagy sikerem volt vele.
2009. szept. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves 19:49-es! A marcipánt hol vetted rá? Nagyon tetszik ez ötlet...Nagyon szépen köszönöm mégegyszer midnenkinek a válaszokat!
2009. szept. 23. 22:09
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem kapsz marcipánt készen,készíthetsz is.Darálj meg finomra azonos mennyiségű fehérmandulát és cukrot.Én a kávédarálóban szoktam csinálni.Majd tegyél hozzá annyi tojásfehérjét,hogy gyúrható massza legyen.Ha jól összegyúrtad,befestheted,amilyen színűre akarod.Ha esetleg túl lágy lenne,akkor még tehetsz hozzá porcukrot.Amit nem használsz fel,folpackba csomagolva a hűtőben sokáig eláll.Ha megkeményedik,egy pici vízzel összegyúrva,újra puha lesz.
2009. szept. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!