Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Daráltkekszes sütemény receptek?

Daráltkekszes sütemény receptek?

Figyelt kérdés
van itthon még kb másfél kg darált keksz, és szeretnék valamilyen sütit sütni, de nem találtam jó receptet. kókusztekercset, kókuszgolyót és sport szeletet csináltam mostanság. esetleg valamilyen másfélét tudtok? egyébként van még itthon: porcukor, kókusz, kakaó, sütőpor, vaniliacukor, tej, rum aroma, liszt, cukor, mazsola, baracklekvár, egy kis nutella, pár db tojás, egy kicsi vaj, élesztő, tejföl. kb ennyi. ha tudtok jó finom receptet ami nem daráltkekszes, azt is szivesen veszem! köszi előre is
2013. márc. 7. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:

A kókusz gólyó tésztáját csináld meg ,majd tetszés szerinti aszalt gyümölcsöket vágj apróra és keverd a tésztába : Egy foliával kibélelt tepsibe nyomkod bele és pár óra hütés után vágd fel kockákra . Datolyát ,aszalt meggyet ,barackot ,fügét ,szoktam bele tenni.


[link]

2013. márc. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Beáztatod kávé/rum aroma/meggybefőtt leve: majd gesztenyemasszával gyúrod össze, és abból is lehet golyókat, hasonlókat gyártani.


Vagy:

beáztatod és somlói galuskának: egy réteg belőle a tálka aljába, rá egy kis baracklekvár, arra az őrölt dió, esetleg beáztatott mazsola, majd csoki-, és vanília puding. A tetejére egy kis tejszínhab, arra egy kis olvasztott csoki, vagy néhány szem gyümölcs, ami van.


(Már ettől felszedtem plusz 2 kg-ot!) :))))

2013. márc. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Bár a recept mézeskalácssal irja, de rendes darált keksszel is elkészíthető :)

2013. márc. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!