Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ki nyúlkálhat a hütődbe? Hogy...

Ki nyúlkálhat a hütődbe? Hogy tolerálod ha vendégek csak úgy be nézegetnek a hütőbe?

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 12:28
 1/10 anonim válasza:
100%
Hát szerintem az pofátlanság.én biztosan szolnék neki.
2013. márc. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A te hűtőd a te várad. Kamerázd be a konyhádat, nehogy már megkárosítsanak Téged. Ne hagyd magad!!!4négy
2013. márc. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg csak a család, ha normális vendég van, akkor annak szólok, hogy ha egy szendvicset akar, vagy joghurtot - tehát valami kisebb dolgot megkivánnak, akkor az ellen nincs kifogásom. De CSAK akkor, ha elöre megszéltem vekül, hogy szabad ezt-azt kivenni belöle.
2013. márc. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk csak mi szoktunk benézni a hűtőbe, rokonaink közül senki nem lenne olyan pofátlan, hogy benéz a másik hűtőszekrényébe.

Ha kell valami kiveszem neki, mi sem szoktunk náluk belenézni, MINEK ? , nagyon nem korrekt.

2013. márc. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem ha más belenyúl,ha kell neki valami,szóljon,ha van,úgyis adok.Ha meg én kérem hogy vegyen ki valamit,akkor más persze.De szerencsére ilyen nincs nálunk :) én sem nyúlok szívesen más hűrőjébe,még ha mondja,sem....
2013. márc. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Teljesen nyilvánvaló, hogy én sem nézek más hűtőjébe, még a rokonság között sem. De természetesen elvárom, hogy az enyémbe se nézzen senki, hacsak meg nem kérem rá, hogy hozzon be valamit, ha sok a vendég.

Ez kb olyasmi, mint a levéltitok tiszteletben tartása.

Még családon belül sem bontjuk fel egymás leveleit, és nem olvassuk el egymás e-mail-jeit.

2013. márc. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Én nyilván simán belenyúlok anyós hűtőjébe, ha ott vagyok éhesen :) Mindig igen szolid voltam, de tizenévek alatt csak leesett, hogy nem bánja.


Nekem sajna nincsenek vendégeim, bárcsak lennének laza közeli haverok, akik kiszedik a sört és a bármit, ami tetszik nekik - de amiből már nincs több, annál elvárnám, hogy szóljon ;)

Úgysem hiszem, hogy a benne levő sok kiló zöldségből sokat meg tudna enni... Sok más meg nincs benne.


Semmilyen személyes érzést nem táplálok a hűtőm iránt.


Én a lábosok fedelét szerettem emelgetni bárhol :)

2013. márc. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Senki.Ha vendég jön kirakom az innivalot,nasit.Ha kell valami.szol.De nyulkalni bele?Ok.a legjobb baratnöm.szokott,de nekem ö olyan mint egy csaladtag.
2013. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A szüleim, a testvérem és az én otthonom is olyan, hogy simán benyúlhatunk egymás a hűtőjébe. Az én hűtőmbe még be szokott nyúlni a nem velem élő gyerekem, a gyerekeim párjai, illetve a normálisabb barátaik esetében sem csinálok patáliát, ha nálunk vannak és kivesznek, vagy esetleg betesznek valamit. Amikor kisebbek voltak a gyerekek, megbeszéltem velük, hol a határ, ha barátokat hívnak. A drágább élelmiszerekhez (pl sonka, téliszalámi, főtt étel), ami csak a családé, nem nyúlhattak, de pl ha össze akartak dobni egy rántottát, vagy zsíros kenyér partit tartottak, vagy eleve megbeszéltük, hogy nekik vettem a májkrémet, vagy egy rúd párizsit, az ellen nem volt kifogásom, ha kivették.

Ma már a barátok is felnőttek, ha buliznak, videóznak nálunk, ők pakolják tele a hűtőnket, tehát nincs belőle probléma, ha belenyúlnak.

Nekem is vannak olyan barátaim, akiknél nem gond, ha benyúlunk egymás hűtőjébe, amikor összejövünk.


Kicsit olaszosan élünk, de én így szeretem:)

2013. márc. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Rajtam és páromon kívül senki,gyűlölöm ha nyulkálnak a holmijaink között.

Hűtő egyébként is ajtó mögött van a kamrában,a kamránkban se turkáljon senki.


(pár éve anyós volt megkérve hogy nyári 40 fokos hőségben menjen már fel hozzánk mig nyaralunk,locsolja meg a virágokat.Erre átpakolta a hűtőt ahogy szerinte jó,kipakolta ami szerinte nem hűtendő-igy lett penészes bontott lekvár és befőttünk.Azóta inkább nem kérjük meg ilyenre,beszerztem önlocsolót)

2013. márc. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!