Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nagyon olcsó tortát/sütit...

Nagyon olcsó tortát/sütit szeretnék sütni. Tudtok receptet?

Figyelt kérdés
Koleszos vagyok, szobatársam születésnapjára szeretnék sütni valamit. Az sem baj ha nem torta hanem süti, amit lehetne tortaformába sütni.
2013. febr. 22. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


ezt a koleszbe is megtudod csinálni ::

2013. febr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olcsó csokis süti

•1 tojás

•2,5 dl tej

•20 dkg cukor

•25 dkg liszt

•4 dkg kakaópor

•1 csomag sütőpor

Összekeversz minden hozzávalót,kivajazott lisztezett tepsiben megsütöd (fogpiszkálót időnként beleszúrod hogy jó-e)


Tetejére disziteni:

1 tojásfehérjét jól felversz kb 10 dkg porcukorral,és zacskóból rányomod ahogy tetszik,simán lehet szöveget is ráirni.Persze miután kihult a süti.

2013. febr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!Én nem bajlodnák sütéssel,hanem egyszerűbb,ha készen veszel mondjuk gyümölcstorta lapot.Majd olyan pudingot főzöl ki,hogy harmonizáljon a gyümölcsökkel például vanilliásat.Majd kiwi,megybefött,amit épp szerettek szépen elhelyezed a tetején.Majd zselatinnal leöntön.

Én narancsos zselatinnal szoktam készíteni.Szerintem egyszerűbb és gyorsabban kész van.

2013. febr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem van olcsó gyümölcstorta receptem is, tortaformában szépen meg tudnátok sütni, rá a puding, a gyülölcs, tortazselé. egy óra alatt kész. ha érdekel megírom.
2013. febr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Érdekelne a gyümölcs torta recept :)

2013. febr. 22. 18:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is mutatok neked pár lehetőséget:

Ezt még csak sütni sem kell:

[link]


Ehhez kell egy vékony piskótalap:

[link]

2013. febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Írom a gyömölcstorta receptjét.

Piskóta : 14 deka liszt, 14 deka cukor, 2 tojás, fél deci melegvíz, fél deci olaj, fél cs. sütőpor.

a tojást kettéválatszjuk, a fehérjét kemény habbá verjük.

a cukrot a sárgájával habosra keverjük, beleöntjük az olajat, a melegvizet, majd a sütőporos lisztet. végül a kemény habot lazán hozzákeverjük.

ha nincs gyüm.tortaforma, akkor a sima kapcsos is jó. ki kell kenni zsiradékkal és behinteni liszttel. belönteni a masszát és előmelgített sütőben kb 15-20 pecig, tűpróbáig sütni.

közben meg lehet főzni a pudingot, egy csomaghoz 3 deci tejet használunk. a piskótára öntjük és szépen kirakjuk tetszés szerinti gyümölcsökkel. (már csináltam évszámosat is )tetejére tortazselét öntünk, ami szintén percek alatt kész. a zacskón rajta van a főzési leírás.én színtelent szoktam, így látszik a szép gyümölcskreáció.

lehűtve a kapcsosból is szépen ki lehet pattintani, és egy szép tálra csúsztatni.

Nem bánod meg, ha kipróbálod, sokan írtak már vissza, hogy nagyon bevált ez a recept.

persze legszebb a gyüm. tortaformában, de,ha nincs, akkor másik is jó:)

Sok sikert bármilyen receptet is választasz :)

2013. febr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!