Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen tartós meleg étel...

Milyen tartós meleg étel recepteket tudtok?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok és eléggé fura az órarendem. Nincs ebédszünetem és van hogy 6-ig egyetemen vagyok, ekkor már egyetlenegy menza sincs nyitva a környéken. Az egyetlen megoldás hogy előre viszek magamnak kaját. De mi legyen az ? mert vannak ételek amiket ha vasárnap elviszek szerdán hűtve is de megromlanak. tartósabb receptekre lenne szükségem. Kérlek segítseket!!!
2009. szept. 5. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

De nem értem, hogy eszed meg? Hidegen? Vagy van mikró, vagy hogy?

A töltött káposzta, az egyben lesütött hús, a főtt tojás. Fasírt, pörkölt. Tudsz főzni magadnak egy pár szem krumplit, vagy két virslit.

Csilisbabot.

Vagy hétfőtől szerdáig meleget, csütörtökön hideget, pénteken hazautazol.


Én az egyetemre szendvicset vinnék, esetleg salátát, dobozban, és este vacsora otthon.

2009. szept. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Főzelékek, pörköltek, töltöttkáposzta, székelykáposzta. Nekem ilyeneket főzött mindig anyukám, amikor egyetemista voltam. Meg tarts otthon száraztésztát, sajtot és néhány üveg készen kapható szószt, abból bármikor 10 perc alatt kaját tudsz magadnak varázsolni.
2009. szept. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen van mikró hidegen vinném ott melegíteném. A koleszban nincs vacsora se ebéd se semmi.
2009. szept. 5. 12:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Konyha van,főzési lehetőség?Mert sokféle egyszerű étel van amiket gyorsan el lehet készíteni.
2009. szept. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
konyha van. fiú vagyok és nem vagyok valami nagy szakács :) tippek egyszerű ételekre?
2009. szept. 5. 12:07
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Én anno úgy vittem ebédet hétfő-csütörtök, pénteken ugye már jöttem haza, h amit szerda-csütre szántam vasárnap vagy hétfő reggel beraktam a fagyasztóba! Így szinte bármit vihettem magammal!
2009. szept. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg vehetnétek használtan egy kisméretű fagyasztószekrényt, csak olyan 60 cm-eset ha elfér. Abban bármi elállna. Pár ezerért találsz használtan. És meleg vacsora, napközben kifli.

Most írom a honlapomat, egyszerű ételek koleszosoknak- készül egy ilyen rovat. Majd térj rá vissza két két múlva, ha eszedbe jut!

www, mintabolt.uw.hu itt lesz majd a szabadidőben

2009. szept. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
húsos palacsinta, spagetti, tészták plusz rá szósz, akármien sűlt hús lefagyasztva.Pár leves is eláll, én pl 3 nagy doboz tárkonyos ragulevest vittem, amit egészhéten ettem ebédre, mert olyan finom volt.
2009. szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Megmondó Kapitány ! válasza:
Gulyás, rizses hús, lecsó, fasirt rizzsel.
2019. aug. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!