Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Puffasztott Rizses csoki?

Puffasztott Rizses csoki?

Figyelt kérdés

üdv nagyon szeretem a puffasztott rizses csokit , a milkát meg a sun rice-t . Esetleg valaki nem tud olyan receptet ami elkészítve ízbe hasonlít ezekéhez?


[link]


[link]



2013. jan. 27. 16:00
 1/3 anonim válasza:
Ez pofon egyszerű! :) Veszel puffasztott rizst, meg Milka tejcsokit. Egy tepsibe, vagy tortaformába beleteszed a puffasztott rizst, majd a csokit vízgőzben felolvasztod. Ezután a felolvadt csokit ráöntöd a rizsre, kiteszed a kamrába, hogy megmeredjen a csoki és felszeleteled. Amúgy szerintem anyukád biztos tudja, hogy kell.
2013. jan. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom fontos lenne, hogy árban ne rosszabbul jöjjön ki a kérdező, mintha megvenné a boltban, ezért a kérdés. Érdemes kísérletezni az olcsóbb táblacsokikkal, vannak köztük egészen finomak is. Pl. a lidl-ben volt régen ilyen 110 forint körül egy fajta, ami nagyon finom volt, azóta lehet felemelték, régen nem követtem nyomon.

Avagy érdemes az akciókat lesni, ha más nem és akkor bevásárolni nagyobb mennyiségben "minőségi" csokiból. Avagy csokoládé boltba, marcipán boltban venni tömbben tejcsokit. Veszel mellé puffasztott rizst és hát utána már nem nagy téma összerakni a kettőt. :)

2013. jan. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tessék, itt vannak receptek:


[link]

2013. jan. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!