Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szakácsnak tanulni nehéz?

Szakácsnak tanulni nehéz?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem kényszerből csinálja, hanem szívvel-lélekkel, beletesz ahogy mondani szokták apait-anyait, annak szinte gyerekjáték.

Kányszerből sose főzz!

2013. jan. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én annak tanulok nekem nem nehéz(őszintén az átlagom 3.5 de úgy hogy 1 tantárgyra tanulok a többit csak órán jegyzem meg) de sokat kell tudni ahhoz hogy megkapd a szakács bizonyítványodat vannak olyan órák mint ékt,vta,vendéglátás-gazdálkodás ezek elég nehezek tudnak lenni ha nem figyelsz órán de a vta pl. nagyon nehéz itt nem elég ha órán figyelsz itt olyanokról tanulsz hogy miben milyen menyi vitamin szénhidrát stb van és hogy milyen anyagok mit tesznek az étellel mitől milyen miért a színe meg stb. magyarán mondva egyben biológia,kémia,fizika van ebben a tantárgyban én csak erre a tantárgyra tanulok(ebből heti 1 van csak nekem) de erre az 1-1,5 óra tanulás is szinte kevés mert ez rontja le az átlagom mert félévben csak 2 es lettem sajna úgyhogy nem a legkönnyebb de nem is olyan nehéz
2013. jan. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Dede nagyon nehéz,már megbántam én! Meg is akarok bukni mert tudom hogy úgy se sikerülne letenni :)
2013. dec. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!