Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért folyik nekem ki mindig...

Miért folyik nekem ki mindig a rántott sajt sütéskor?

Figyelt kérdés
Duplán panírozom, bő olajban hirtelen sütöm, de mindig kifolyik. Valamit bénán csinálhatok ha nem sikerül normálisan :)
2009. aug. 11. 12:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor folyik szét, meg válik le róla a panír, ha nem lepi el teljesen az olaj. Szóval merüljön el az olajban.
2009. aug. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%
Én most hallottam, duplán kell panírozni, de nem a szokásos módon, hanem liszt, tojás, aztán újra liszt és tojás, és csak itt kell a prézli. Így elméletileg a dupla tojás a dupla lisztel a hirtelen forró olajban megvédi a sajtot. A dupla prézlisnél nekem is kifolyt, mert úgy be tud folyni az olaj a prézli alá. és mindjárt a sajtot melegíti, remélem, h érthető voltam:)
2009. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Én is Tesco-ban vettem jó kemény edami sajtot.Jó hirtelen sütöm ki,éppen csak annyira,hogy a panír megsüljön,belül pedig megolvad a sajt.És hát az olaj ellepi.
2009. aug. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Előttem már írták, de fogadd meg: panírozás után vissza a hűtőbe legalább egy órára. Nem fog kifolyni.
2009. aug. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
14:56! Az tényleg beválik!
2009. aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Kipróbáltam a múltkor a fehér pennys,direkt rántanivaló sajtot,és..Nagyon rossz ízű kár érte pénzt adni(ezt nem kötekedésként írtam affelé,aki ezt ajánlotta).Vegyél alacsony zsírtartalmút,kevésbé folyik szét,és ez a dupla list toáj aztán prézli tutinak hangzik.Sok sikert a próbálgatáshoz.:)
2009. aug. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

A medvesajtos nagyon finom. (kapni sok helyen.)

Ez is rud alaku. (Ne a dobozos medvék között keresd :) )

2010. júl. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!