Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen immunrendszer erősítő...

Milyen immunrendszer erősítő ételek vannak?

Figyelt kérdés

A kemoterápia után illetve alatt miket ajánlott fogyasztani?

Anya most jár kezelésre...

Ja és miket kerüljön?


2012. szept. 9. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Kettőről tudok csak, ezek a fokhagyma és a cékla.(főleg a cékla leve)

Ja, és minden búzacsírás készítmény.

2012. szept. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a reszelt nyers sárgarépáról hallottam, olvastam, azt pici citromlével és olajjal kell meglocsolni. Állítólag ezekkel együtt vannak egyben azok a vitaminok, melyek segítenek a szervezetnek.


Persze másrészt nagyon ajálják a házi készítésű sárgarépa ivólevet.

Minden gyümölcsből, zöldségből a bio az ajánlott, mindegyik jó, mert vitaminok vannak bennük, amire minden szervezetnek szüksége van. Nem gondolom, nem hallottam olyanról, amit tiltanának. Persze az agyonvegyszerezett zöldségek, gyümölcsök kerülendők. De ki tudja azt, melyik milyen.

2012. szept. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
savanyúkáposzta, nyers cékla, répa és alma összekeverve kevéske kis citromlével meglocsolva, sütőtök, csalamádé, lila, fok, vöröshagyma, barnarizs, dió, mogyoró, mandula, házi tej, túró mazsolával, szilva, banán, szőlő, aszalt szilva, sárgabarack, vöröáfonya, párolt lencse, főtt tojás, halak, pulyka, csirkehús, máj, spenót
2012. szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A feketebogyós gyümölcsök feketeribizli, josta, erdei málna tartalmazzák a legtöbb antioxidást. pl a Flavin is ezeket tartalmazza, amit a daganatos betegek felépülésekor

alkalmaznak.a nyers (esetleg fagyasztott) fogyasztásuk is nagyon hatékony a káros sejtek pusztításában, és az immunrendszer támogatásában.

2012. szept. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!