Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Neharagudjatok, lehet hogy én...

Neharagudjatok, lehet hogy én vagyok hülye, de valaki értelmezze már nekem ezt a receptet?!

Figyelt kérdés

[link]


Tehát az oké , hogy leír mindent , hogy hogyan kell csinálni , de mi az isten a legtetején az a krém??

Arról nem írnak semmit. Ötlet??


2012. aug. 31. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

"A tejszínhabport a tejjel elösször alacsony fokozaton keverjük, egy kis idő elteltével beleöntjük a habfixet, és magas fokozaton keverjük tovább a kívánt állagig. A kész habot a krém tetejére kenjük."


Végig olvastad?

2012. aug. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen végigolvastam , de amit te mondasz , az nem a süti legtetején lévő krém .

Ez amit te másoltál be , ez a fehér krém .

De nézd meg a képet , ott sárga krém van a süti tetején .

2012. aug. 31. 09:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha elbizonytalanodsz, nézd meg a hozzászólásokat is:


"

5. Sutisjudy

2010. december 16. 07:55

Sziasztok.

Bocsi hogy nem irtam le azt a sárga"krémet"a tetején.De most bepotolom és rájötökk hogy -milyen egyszerű

Amikor kész van a hab kiveszek belőle egy kis pohárba,a többi fehéret rákenem a sütire.A pohárban lévő habot megszinezem ételszinezővel(bármilyen szinnel-kék-zöld-piros-sárga-én már az összeset kipróbáltam)és a szines habot vékonyan,egy nagy kés segitségével,ovatosan a fehér hab tetejére kenem.Ha kész,egy villa segitségével csíkozom a tetejét ugy,hogy néha a hehér habba is beleérjen a villa hegye.Rmélem érthetően irtam le:-) "

2012. aug. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már azt hittem a saját receptjét jött reklámozni, de nem.

Nem vagy hülye, csak figyelmetlen, rutintalan internetező. A kettes válaszoló sokkal rutinosabb nálad én meg beletrafáltam.

2012. aug. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon szépen köszönöm :)
2012. aug. 31. 10:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!