Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mien sütiket tudtok ami gyors...

Mien sütiket tudtok ami gyors és finom?

Figyelt kérdés
Anyukámat szeretném valami finom sütivel meglepni mire hazaér munkából.Tudtok valami olyan sütemény receptet amit gyorsan el lehet készíteni és finom is?
2012. júl. 26. 10:22
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
értem :) igen 14 éves pali vook :D és ehhez a tekercseshez mit szóltok amit kitettem?
2012. júl. 26. 10:43
 12/22 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, a jó szándék a legfontosabb:))) de ez olyan egyszerű, hogy biztosan sikerülni fog, örülni fog anyukád.
2012. júl. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Remélem,mert nagyon sokat dolgozik hogy meglegyen mindenünk és legalább ennyi tenni szeretnék érte.Apum meg nem szereti az édességet,sütiket.Neki mit kéne?
2012. júl. 26. 10:45
 14/22 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz sütéssel bajlódni, a keksztekercs is tökéletes. de a sütés, az egy kicsit kihívás is szerintem egy 14 éves srácnak:))
2012. júl. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
ha apu szereti a salátákat, őt lepd meg valami finom friss salátával.
2012. júl. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
nemszereti:D aztmondja h nemszeret legelni:D xd ő inkább a húst szereti :D.deazmeg nekem túlnagy kihívás.
2012. júl. 26. 10:52
 17/22 A kérdező kommentje:
esetleg egy rakott krumpli?:O ahhoz kell diploma?:)
2012. júl. 26. 10:57
 18/22 anonim ***** válasza:

nem kell hozzá diploma:)) csak el ne véssz az idővel a nagy igyekezetben.

a legegyszerűbb rakottkrumpli. főzz héjában krumplit, a krumpli mellett megfőnek a tojások is.

ha beleszúrod a villát, és könnyen belemegy, akkor jó.mármint a krumpli. kicsit hűtsd le hidegvízzel, mert elégeti az ujjadat. szóval hámozd meg és tojásokat is. szeld karikára. egy tepsit, vagy jénait kenj ki zsiradékkal,(amit használtok, zsír, vagy olaj.)

egy sor krumplis, só, bors, erre egy sor karikára vágott tojás, tejföllel meglocsolni, erre egy sor karokára vágott kolbász,megint krumpli és amíg tart így lerakni. teteje krumpli legyen. bőven öntözd meg tejföllel, esetleg reszelt sajt is mehet rá. forrró sütőben pirosra sütöd a tetejét.

de ezt időzíteni kell, mire apu hazaér.

2012. júl. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ahamm értem.Van itthon tojásszeletelő azzal pár pillanat és már szeletbe is van :)
2012. júl. 26. 11:28
 20/22 anonim ***** válasza:

Hajrá pajti, drukkolok Neked, hogy sikerüljön a meglepi.

azért, majd írj, ha lesz kedved:)

2012. júl. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!