Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerinted ez elég 13embernek?...

Szerinted ez elég 13embernek? Ebből 3gyerek

Figyelt kérdés
4kiló marha húsból pöri.egy kg csirkeszárny,1kg tarja,1kg comb sütve.2köret,2sali
2012. jún. 14. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
sok is
2012. jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez rengeteg :)

tán' még 40 embernek is elég lenne ;)

2012. jún. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez még akkor is sok lenne, ha a sógorom is ott lenne...(meg én)
2012. jún. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi :) legyen marhából kevesebb?
2012. jún. 14. 14:27
 5/7 anonim ***** válasza:

1 evésre?


Marhából 2 kilóból gulyásleves.

Utánára 15 csirkeszárny,10 szelet tarja,10 szelet comb sütve(kisebb tenyérnyiek)

2012. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát azt is kéne tudni hogy mennyire nagy étvágyúak. Mert mondjuk én fél kiló húst megeszek simán de még többet is ha eléggé éhes vagyok akkor.:) De szerintem így 6kg hús elég lesz. Köretek, salátákból valahogy számítsd ki hogy megfelelő mennyiség legyen (ne kevés és ne is sok)
2012. jún. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze az sem mindegy, hogy ez egy síma ebéd, és utána mindenki megy a maga dolgára, vagy egy családi buli, eljegyzés, esküvő hasonlók. Mert ugye ez utóbbi esetben azt jelenti, hogy kb. kétszer terítesz a meghívottaknak.
2012. jún. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!