Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Használ valaki közületek...

Használ valaki közületek hosszabb ideje kerámia pengéjű kést? Ha igen, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2012. máj. 27. 19:51
 1/5 anonim válasza:
Nekem csak pozitív tapasztalataim vannak. Ugyanolyan hatékony mint a rendes kés, valahogy kényelmesebb is és szinte soha nem kell élezni
2012. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen kérdés, csak beleolvastam és, egy általam nagyrabecsült kedves válaszadó,aki igencsak nagy késforgató hírében áll, azt írta a kérdezőnek, hogy kár pénzt adni érte. nem biztos, hogy pontosan idéztem, de a lényege ez volt.

Én feltétel nélkül adok az ő szavára, így nem is vennék.

Persze mindenki maga dönt, mire költ.

2012. máj. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Fiam szakács. Egész nap késsel a kezében pezseg. Most hivtam fel, hogy jó-e az általa használt kerámia kés. Azt mondta, hogy nagyon jó, csak kényes. Hamar lepattan, törik. Különben szereti.

,

2012. máj. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 VKarcsi válasza:

Egyik ismerősömnek van, ő azt mondja szuper. Jobban tartja az élét mint a fém (keményebb), viszont ebből adódóan könnyen törik. De állítólag zöldségaprításra, hús kockázására, szeletelésére szuper. Hús filézésre, illetve csontos húsok vagdosására nem alkalmas!

Én most tervezek venni egy kyocera szakácskést próbaképpen, remélem beválik.

2012. júl. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bevált?
2018. okt. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!