Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Unokám tej és tojás érzékeny....

Unokám tej és tojás érzékeny. Milyen tej, tejtermék, és tojás nélküli ételreceptet ismertek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ennyire megijedni, azért a legtöbb ételbe nem kell tejtermék és tojás. Zöldségek, főzelékek (legfeljebb nem tejföllel habarva), sült húsok, legfeljebb (nem rántott), lecsó, csak nem tojással, krumpli, kenyér, kukorica, gyümölcsök, levesek tészta nélkül. Nyilván a tejes fagyit és a tejcsokit mellőznie kell.
2009. jún. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
www.hoxa.hu
2009. jún. 22. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Talan ez is segitsegedre lesz: [link]
2009. jún. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
írd google-be, hogy tej- és tojásmentes receptek, nemrég én is keresgéltem, mert egy éves szülinapra készültem
2009. jún. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
vannak sütemények is, amikbe nem kell se tej, se tojás...illetve elmész bioboltba és ott tudsz venni olyan tésztát amiben nincsen tojás. A másik, hogy mivel gondolom még fiatal az unokád szép lassan ki is nőheti a baját.Ezt abból gondolom, hogy ovodás korában a hugom is tej-tojás érzékeny volt. Mivel nem volt olyan vészes, ezért anyámék nem is engedték, hogy ne egyen tejterméket, hiszen az kell a gyereknek.... ma már semmi baja nincsen.
2009. jún. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!