Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy kell angol pudingot...

Hogy kell angol pudingot csinálni? (az a gőzölős fajta)

Figyelt kérdés
Kérlek titeket kipróbált és EGYSZERŰ recepteket kűldjetek mert fontos személyeket várok angliából és van ra kb 1,5 napom rá !!!
2009. jún. 21. 15:06
 1/3 anonim válasza:
100%

én lefordítottam neke egy angol receptet töbebt nem is találtam.minden esetre próbálkozz mielőtt a vendégekét készíted és ha nem megy akkor szeritnem a legjobb ha egy itthoni finomsággal lepnéd meg őket pl.somlói galuska....



hozzávalók: 5 evőkanál kukoricaliszt

3/4 bögre cukor

1 csipet só


3 csészéyni -cream milk?? krém tej? talán tejszínnel lehet helyettesiteni vagy elég a tej nem tudom:s

16 gramm(1uncia)étcsokoládé(végén)

2 evőkanál vanília eszencia

(tejszínhab,pirított mandula,dió)


elkészítési mód:Keverd össze a kukoricalisztet a cuukrot és a sót 1/2 bögre tejjel egy edényben.(azt tanácsolom hogy először kevesebb tejjel keverd el teljesen és lassan add hozzá a többi tejet.majd közepes lángon forrald fel.közben folyamatosan kavargasd h lene égjen.húzd le a tűzről és keverd bele a csokit(ha kevésnek érzed akkro tehetsz még bele)majd hagyd állni 5 percet amíg elolvad.amíg langyos verd fel habverővel.tedd vissza közepes lángra.amikor elkezd sűrűsödni és forrni,húzd lejjebb a lángot. Csökken a forrás mértéke,kb 8 perc folyamatos forralás kell még így neki.Húzd le alángról és kavard bele a vaníliát,majd oszd el kis tálkákba,fedd le őket és tedd a hűvösre.Tálald tejszínhabbal,mandulával vagy dióval ízlés szerint.

2009. jún. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszike!Még aki tud az irjon! KIderült hogy egy 7 mulva jönnek! :-)
2009. jún. 22. 11:09
 3/3 anonim válasza:
[link] azt tudom mondani h keresgélj te is
2009. jún. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!