Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen mikrós sütit csináljak?...

Milyen mikrós sütit csináljak? A bögrés süti kivételével mert holnap lesz a nevenapom és arra csinálnék sütit? ,

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Csinálj inkább házi készítésű knoppers-t , pár óráig

hűtőben kell lennie de nagyon megéri !!!! :)

2012. ápr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

nem értelek a mikrós holnapra pocsék, a bögrés holnapra finom.

vagy valahol helyben akarsz mikrósat sütni? az is macerás több ember megkínálására.

süss ma egy tepsi bögrést, vagy muffint, az holna tökléletes kínálnivaló finomság.

ha nincs sütőd, vannak őzgerinces finom sütés nélküliek is, amit éjjelre csak le kell hűteni, holnap szeletelni.

meg a sok kekszes cucc, zebrakeksz, sportszelet stb.

2012. ápr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, a kérdező mikrós bögrés sütire gondolt. Egy bögrébe bekevered és abban sül meg a mikróban.

Passzolom én csak a bögréset ismerem, abból kakaósat szoktam csinálni, de tehetsz be bármit, pudinggal is isteni vagy akár gyümölcsökkel is.

2012. ápr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én tudom, hogy a mikrós sütit is bögrében csinálják, csak azt nem értem, hogy gondolta ezt kivitelezni névnapra.

mindenki várja ki a sorát, még 4-5...x bögre süti kész lesz?

akkor úgy fogalmazok, hogy én sem ismerek olyan mikrós sütit, amit több adagban egy tepsiben vagy nagyobb edényben lehetne elkeszíteni:)remélem azért talált valami megoldást a kedves kérdező.

Boldog névnapot Andreának :)))

2012. ápr. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagy Andreának!!! Én még boldog névnapot is kívántam neked, te pedig egy sértegető privát levelet küldtél.

nem képzelétem, hogy nincs mikrótok, én hagyományos sütőre gondoltam, ezért ajánlottam sütés nélküli sütiket.

Azért remélem jó érezted magad kislány!!!!

2012. máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kieg: arra gondoltam, hogy esetleg koleszban nincs lehetőséged sütni, de nagy kár, hogy nekem kell magyarázkodnom.

a privát elérhetőségemet miattad nem fogom letiltani, mert másoktól eddig normális, kedves leveleket kaptam.

Gyerekkel nem vitázom, ezzel részemről pont!!!

2012. máj. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!