Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nagymamámnak jövő héten...

Nagymamámnak jövő héten vasárnap ünnepeljük a szülinapját. Valami különlegeset főznék. De mit?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani valami különleges, finom ételt? Leves, + 2. fogás.
2012. márc. 28. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindnet nem írtál le. Függ a nagymama ízlésvilágától, a kora sem mellékes. Mert más egy 90 éves mami igénye és más egy 60 évesé. Valamint biztosan van olyan amit nem kedvel. Tehát írj néhány paramétert és akkor könnyebb lesz ötleteket adni!
2012. márc. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
66 éves lesz, igaziból mindent szeret, szereti a csípős kaját, sajtokat, túrót.
2012. márc. 28. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Finom tyúkhúsleves.

Másodiknak meg harcsapaprikás túrós csuszával :) :) Desszert meg valami finom torta.

2012. márc. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pirított csirkecomb zöldhagymamártással és kesudiós rizspogácsával. Kipróbáltam és nagyon finom. 2 ek paprikakrém kell hozzá, csak lemaradt és én nem raktam hozzá koriandert.

[link]


süti: Raffaello-szelet

[link]

2012. márc. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 alice_L válasza:
100%

Talan orulne olyan cuccoknak amiket egybként nem szokott fozni? Fajitas pl? Ugy hogy a tolteléket egy talban kinalod, és mindeki gongyolgeti maganak? [link]

Attol is fugg hanyan lesztek, nem ugyan olyan ételeket fozok egy nagyobb osszejovetelre mint ha csak a szuk csaladi kort kell etetni.

2012. márc. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-en leszünk, és igen valami olyasmit főznék,amit amúgy nem szoktunk.
2012. márc. 28. 23:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Fokhagymakrémleves cipóban

Csípős csirkeszárnyak - (joghurtos) tésztasalátával

Desszertnek meg lehetne méteres ami 66cm hosszú. A nagyik nem szeretik a gyertyákat (legalábbis nekem ez a tapasztalatom)

2012. márc. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!