Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Olívaolajat mihez lehet...

Olívaolajat mihez lehet használni?

Figyelt kérdés
Még sosem próbáltam, most vettem. Nem rántott húst akarok sütni benne, hanem valami különlegeset szeretnék. Mit ajánlotok? Mi az, amit ismertek és szerettek?
2012. febr. 29. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk grillezhetsz valamit a sütőben vele.Én szoktam gyrost készíteni.A olajjal elkeverem a fűszert,néhány percig pácolom a húst,majd be a sütőbe.

Az ízén nem annyira lehet érezni,hogy olívaolajjal készült,viszont sokkal könnyebbek lesznek tőle az ételek.

Én levesekhez is használom,ha rántást készítek.Salátákhoz is jó.A lehetőségek kimeríthetetlenek.

2012. febr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bánomisén ***** válasza:
100%

Salátákhoz szoktam használni, meg amikor indiait csinálok. Eszméletlen jól kihozza a zöldségek ízét :-)

Egyébként bármihez használhatod, amihez étolaj kell, ahhoz az olíva is jó.

2012. febr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen az olaj, mert az oliva olajnak több fajtája van.
2012. febr. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2012. febr. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egészségügyi okokból oda kell figyelnem arra, hogy mit eszek és azt hogyan készítem el. Minden szárnyashoz olívaolajat használok, illetve minden zöldségételhez, salátához, tésztaételhez. Sertéshúst és marhát nagyon ritkán eszek (egyáltalán nem szabadna), csak azokhoz és a tükörtojáshoz/rántottához használok napraforgóolajat vagy zsírt. Extra szűz olívaolajat használok a sütéshez is, de eddig soha, semmi nem lett keserű, másoknak is nagyon ízlett - mondjuk oda is figyelek rá, hogy ne hevítsem túl az olajat. Konkrét receptet ezek után nem írnék.
2012. febr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Béla211 ***** válasza:
Különben lehet rántani mindent olíva olajjal is meg tojást is lehet benne sütni csak nem extra szüzet kell használni mert az hamar meg ég. Meg hát ezekhez azért is szoktuk az étolajat használni mert Drágább az olíva.Extra szüzet főleg salátákhoz szoktak használni.
2012. febr. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Béla211

Köszönöm a kiegészítést, ez valóban így van.

2012. febr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk csak olivaolaj van a lakasban. Azon kivul, hogy neha a hajvegeimet kenem be vele:) a parom pedig a boret, ahol epp leegett, vagy nagyon ki van szaradva, azonkivul a konyhaban mindehol azt hasznalom, ahol mas mondjuk zsirt, vagy etolajat. Rantotthushoz, fasirthoz, akarmihez!
2012. márc. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Cooper73 válasza:

Ha most először vettél, akkor íme néhány jótanács a választáshoz:

1, A címkén nézd meg a lejárat dátumát. Palackozástól számított max. 15 hónap lehet. Ha ennél tovább jó, akkor felejtsd el.

2. Nézd meg a Savtartalom értékét: Max. 0,8% lehet, de a jobbak 0,4% körül vannak

3. Olyat válassz, amit egyfajta bogyóból készítettek

4. A származási hely legyen pontosan megadva. (made in EU felejtős)

Sajna általában ennyi infót nem adnak meg, de ez is azért van, mert a poltok polcain rengeteg kevert olaj van, de ráírják, hogy extra szűz.....


Amúgy sütni, főzni is jól lehet benne. A jó minőségű extra szűz olivaolaj égéspontja 205 fok felett van (napraforgó olaj 165 fok felett már ég)

Salátákhoz, grillezésnél, tésztákhoz, halakhoz is bátran használhatod.. Itt egy oldal, ahol jó receptek vannak:

[link]

2012. márc. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!