Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a kedvenc kajád? Kedveled...

Mi a kedvenc kajád? Kedveled a régi, hagyományos ételeket?

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 00:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kocsonya, lecsó, halászlé, sült oldalas. Igen, imádom a régi hagyományos ételeket. (Bár itt segíthetnél, hogy pld. mire gondolsz... én a töltött káposztára) :)
2012. febr. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olyanokra amiket írtál :D Én még a krumplis tésztát is szeretem :D
2012. febr. 16. 01:04
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A krumplis tésztát is szeretem. De nem a kedvenceim a tésztás ételek :)
2012. febr. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Nekem mindegy, csak legyen benne rengeteg hús:D töltött paprika: tömény hús szósszal..kedvenc:d
2012. febr. 16. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen . Töltött káposzta, tyúk húsleves, halászlé,

Bab leves

2012. febr. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Még ma is leginkább a hagyományos magyar konyhát vezetem, és úgy főzök. Ritkán "jön rám", hogy valami újdonságra vágyok.

Imádom: bográcsos marhapörkölt, pacal, de szeretem a rizses-húst, húsos káposztát, stb. .... sültkrumpli minden mennyiségben!

2012. febr. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Texasi BBQ oldalas.
2012. febr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

mindent szeretek, amit a magyar konyhában hagyományosnak neveznek (mert persze nem biztos, hogy minden magyar...)

csülökpörkölt,bakonyi gombás szelet, töltöttkáposzta,babgulyás, lángos, halászlé, sült keszeg,töltöttcsirke, rántotthusi, rizibizi,paprikáskrumpli, lecsó.... és még sorolhatnám.

szeretem a főzelékeket akár tükörtojással vagy bundáskenyérrel is,de mindenféle tésztát is, légyen az krumplis, káposztás, túrós stb.

életem folyamán volt alkalmam sok ország ételeinek megkóstolására, de bevallom nem kértem el egyiknek sem a receptjét.a családom a magyaros, hagyományos konyha híve

hál' istennek és nem igénylik a különlegességeket.

azért a pizza bekerült a menüsorba, és néha kipróbálok

valami érdekeset, de mindig az a vége, hogy egy jó marhapörköltet nem adnék oda érte:))

2012. febr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kedvenc kajáim:

-pizza

-hamburger

-hotdog

-bolognai spaghetti

-pörkölt

-sajtos tészta

:DD


kedvenc régi hagyományos kajám:

-lecsó

-sült kolbász(mustárral kenyérrel)

2012. okt. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!