Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kislányomnak szeretnék májusi...

Kislányomnak szeretnék májusi első születésnapjára fincsi tortát sütni. Tudtok olyan receptet írni, amiben természetes anyagok vannak, amit egy egy éves baba ehet már?

Figyelt kérdés
Pl. szívesen csinálnék túrós, gyümölcsös finomságot, aminek esetleg a tésztája babapiskóta vagy kekszmorzsa. Ilyen túrótortát ismerek, de sajna ott zselatin van a túróban, én azt nem szeretnék tenni bele. Köszönöm!
2009. ápr. 22. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is a zselatin miatt dilemmáztam de a dokinéni azt mondta nyugodtan ehet már. Pedig az én babám mindent jóval később kap mert volt asztmás allergiás a családban. Ezért én joghurttortát készítek neki babapiskóta lesz az alja. De hidd el semmi baja nem lesz tőle a babádnak hiszen annyit úgysem tud enni még belőle. Ja és a védőnő is azt mondta hogy minden gond nélkül kaphat már a baba zselatint. Nálunk jövő héten lesz az első szülinapja a kislányomnak.
2009. ápr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, addig mi is megyünk úgyis dokinénihez, én is rákérdezek a zselatinra. :)
2009. ápr. 23. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!