Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a békásmegyeri HÉV megállób...

Mi a békásmegyeri HÉV megállóban kapható rumoskocka receptje?

Figyelt kérdés

NAGYON FINOM.Ez nem ilyen piskóta rumos krémmel, hanem az egész egy megszilárdult massza vagy nem is tudom, hogy fogalmazzam meg...:\ Aki evett már, ismeri.

Nem tudja valaki a receptet?


2011. aug. 4. 21:42
 1/4 anonim válasza:
Szeretlek muki:)
2011. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2011. aug. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazából ezekben van minden. Te olyat nem fogsz tudni csinálni otthon, üzemi körülmények között teljesen más ízek jönnek ki.

Nameg ezek a rumos kockák tartalmaznak mindent amit nem tudtak eladni: előző napi sütemények, stb.


Győrben is van tuti finom puncsdeszert, abban is felfedezünk néha süteménydarabokat, és marha finom :D Az úgy áll össze úgy finom, de szvsz otthon utángyártani nem lehet eredményesen.


Ahogyan én imádtam a menza kakaóját és karamellitalát, annak is az igazi ízét a nagyüzemi technológia adja meg, otthon kicsiben nem tudsz olyat csinálni :)

2011. aug. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Rohadtul tudtam olyat csinálni sőt még jobbat is:)
2011. aug. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!