Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik a világ legkedveltebb...

Melyik a világ legkedveltebb étele?

Figyelt kérdés
És melyik Magyarországé?
2011. júl. 26. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
szerintem mindkettore a valasz húsleves
2011. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1.:pizza

2.:Gulyás/halászlé

2011. júl. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A világra én is a pizzát tippelem, vagy a rizst.

Magyarországra a kenyeret.

2011. júl. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ezt legfeljebb kontinensenként lehet meghatározni, mert pl. Indiában vagy dél-Amerikában meg Kínában tuti nem a pizza a legközkedveltebb.

A húslevesről meg végképp nem állítanám, hogy világméretű közkedveltségnek örvend.

Magyarországot nézve sokkal könnyebb ezt meghatározni: itt lehet a húsleves, gulyás/pörkölt/paprikás, meg ugye a pizza.

2011. júl. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
75%
Világméret? Kenyér.
2011. júl. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
75%

Magyarországon valószínűleg a hungarikumok a halászlé, a sonka a szalonna és a legtöbb zsíros étel.De szerintem minden népnek más kedvelt ételei.Nekünk a húsleves,halászlé.A kínaiaknak a szecsuáni csirke a pekingi kacsa [és az egészséges ételek].Franciaországnak a sajt az escargot.Olaszországban a pizza a lepények meg a bolognai spagetti.


Tehát a világon nincs egy étel ami mindenkinek a kedvence.

2011. júl. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

kenyeret csak mi eszünk ennyit. másutt bagett, toast , zsemle stb ezt a hagyományos magyarok által imádott kenyér itt a legjellemzőbb.

én a mekis kajákat mondanám. azt mindenhol esznek

2011. júl. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!