Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a tökéletes MUFFIN titka?...

Mi a tökéletes MUFFIN titka? ( bővebben lent)

Figyelt kérdés

Hogyan tudok olyan muffint sütni mint Bree Van De Kamp muffinja? ( Született Feleségek)


Szex és New York Charlottja is tökéletes muffint "sütött".


De hogyan? Mi a tökéletes muffin receptje?


2011. júl. 10. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én láttam mindkét sorozatot, de szerintem nincs semmi különleges azokban a muffinokban, csak annyi, hogy nagyok. Vagy azért hiszed, hogy tökéletesek, mert nagyok?

Ha szép nagy muffint akarsz, akkor sütőpor mellé szódabikarbónát is kell tenni a tésztába, plusz jó sok masszát kell tenni a formába, és akkor szépen feljön.

Itt egy alaprecept, ami nekem mindig szép nagyra megnő:

25 dkg liszt

2 és fél teáskanál sütőpor

fél teáskanál szódabikarbóna

1 tojás

12 dkg cukor

2,5 dl natúr vagy vaníliás joghurt

0,8 dl növényi olaj

2011. júl. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azért gonolom, hogy tökéletes, mert olyan száraz, vagy én nem is tudom.

Olyan "eredeti" :))

2011. júl. 11. 05:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ja , kérem az amcsi filmekben minden olyan szuper, olyan nagy, olyan "eredeti". hát itt kis hazánkban semmi sem akkora, mint ott, és legtöbben nem is vágyunk rá.

többezer muffinrecept van a neten, válogasss, próbálgass bátran, és majd Neked is eljön a "legtökéletesebb muffin "

időszaka.

más a film és más a valóság:))

2011. júl. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. A recept, amit írtam (bocsi, hogy nem részletesen írtam, de gondoltam tudod, hogy kell muffint csinálni, és elég lesz, ha csak a hozzávalókat írom le) ez egy amerikai muffin recept, mármint amerikai receptkönyvből van. Úgyhogy elvileg ez az eredeti amerikai muffin alaprecept. :)
2011. júl. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!