Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mondanátok nekem gyorsan...

Mondanátok nekem gyorsan elkészíthető laktató ételt amihez lehetőleg nem kell túl nagy szakács tudás?

Figyelt kérdés

18/f vagyok, és hát nem vagyok nagy mester a konyhában de a hasamat meg szeretem :D és most is jelzi hogy enni kéne valamit. Viszont nem tudom mit.


Lehetőleg olyat mondjatok amihez pl tészta, vagy rizs kell, vagy is egyszerűen elkészíthető.

Tehát ilyen pácolás meg ilyen extra nehéz szavak ne legyenek benne :)


Laktató legyen, ne túl zsíros, más kívánságom nincs :)


2011. febr. 26. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Krumplis tészta.
2011. febr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Extra gyors, és nagyon laktató.

Zsemlemorzsa és tojás az alap. Én szoktam pár gerezd fokhagymát is belevágni, vagy foghagymanyomón belenyomni, + kis só + őrölt bors + apróra vágott petrezselyemzöld.


Szerintem isteni finom. Ja és kifejezetten hó végi, nagyon olcsó kaja.

2011. febr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Túrós tészta, tejberizs málna, vagy csokiöntettel, vagy csak egyszerűen kakaóval megszorva. Előtte egy savanyú tojásleves?
2011. febr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

13:37-es vagyok megint.


Ha úyg alakul, szoktam venni egy kisebb saláta cukkínit, és azt is belevágom nagyon apróra a fenti masszába (zsemlemorzsa, tojás stb..., a fent leírtak szerint).

2011. febr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

én 19F zöldborsó főzeléket szoktam csinálni gyorsított eljárással ,leírom hogyan :

Az üveges vagy konzerv zborsó megvan főzve (a mirelite nincs),ezt levével együtt bele egy lábosba ,só ,bors,vegeta,marhahúsleves kocka ízesítésnek ,amikor már az egész jó meleg akkor keverés közben belecsurgatok kb 1-2 dl félsűrű lisztes vizet.

Ezt még egy percig kevergetem a tűzön és lehet enni.

2011. febr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket megnézegetem őket, és hogy mi van itthon, aztán az alapján a legkönnyebbet elkészítem :)
2011. febr. 26. 13:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!