Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Írnátok nekem olcsón elkészíth...

Írnátok nekem olcsón elkészíthető vendégváró falatkákat?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 13:59
 1/10 A kérdező kommentje:
Szülinapi party lesz,jó pár vendéggel. Ilyen szendvics szerűségekre gondoltam,ami kiadós,lehet rá inni,de még is olcsón elkészíthető na és persze állva fogyasztható.
2011. febr. 6. 14:02
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Vegyél egy nagy francia kenyeret, azt felkarikázva tudsz mini szendvicseket csinálni, rá pedig mehet szalámi, vaj vagy sajtkrém, egy karika uborka, vagy paradicsom. Ha ivós buli, akkor lehet mini zsíros kenyereket csinálni.
2011. febr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem annyira olcsó, de a baconbe tekert csirkemáj majonézes salátával (francia, kukorica, krumpli stb.) hidegen és melegen is nagyon sikeres vendégváró nálunk.
2011. febr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Leveles tésztából rengeteg finomat lehet készíteni gyorsan és az ára is jó.

pl

[link]

2011. febr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

legolcsóbb, ha darálthúsból fasírtgolyókat csinálsz.bele lehet dugni egy fél ropit, és így a fogantyúval együtt ehető:))

de egy jó melegszendvicskrémet is csinálhatsz.ha kérsz, írok.előre meg lehet kenni a toastkenyereket, megszórni reszelt sajttal és és két- három tepsivel előre elkészítve, csak forró sütőbe dugni.míg eszik az elsőt, sül a második.

finom majonézes krumplival, vagy kukoricával tuti siker.

2011. febr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
a sonkás-sajtos muffin-t ajánlom, nagyon finom és gyorsan elkészül! Ezenkívül laktató is. Mi imádjuk!
2011. febr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

jaaa, nekem is van krumplis-baconos muffin receptem.

írj és én írok.

üdv,

2011. febr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kis fogpiszkálóval átszúrt falatokra gondoltam. Kifli karikák...de erre mit tegyek...?
2011. febr. 6. 18:06
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
kóóbász, sajt ,uborka és kész. extrább, sonka, sajt olajbogyó. de vegyesen a legjobb:)
2011. febr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Darálthús konzerből melegszendvics, hagyma, mustár, margarin, fűszerek, kend kifli karikákra.

Túrógomboc csak sóval eldolgozod és kis gombocokat gyursz belőle.

2011. febr. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!