Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit készítsek ezekből az...

Mit készítsek ezekből az alapanyagokból? A többi lent.

Figyelt kérdés

Van krumplim, tejfölöm és darált húsom. Mit tudnék ebből készíteni holnap?

Köszönöm a segítségeteket.


2011. jan. 17. 18:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az kicsoda?
2011. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, holnap én is megcsinálom.
2011. jan. 17. 19:34
 13/18 anonim ***** válasza:

darált húsos pizzát. megcsinálod a pizza tésztát. a darált húst összekevered tejföllel (jó borsosra) :). reszelj bele krumplit (sajtreszelőn), attól nagyon finom lesz.

A darált húst addig pirítsd, ameddig piros nem lesz (de nem az összes, csak mintha leégett volna egy kicsit).

egy kis hagyma, és kész is.

Addig kell sütni kb. ameddig egy normális pizzát. Hidd el, ez a legfinibb kaja

UI:ha van egy kis sajtod, vagy paradicsom (szósz)od, akkor azzal még meg lehet bolondítani. És ne feledd! A csili is csodákra képes.

2011. jan. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hm nagyon jó ötleteket kaptam. Én is gondoltam pizzára és bolognaira is, de az a helyzet, hogy ma a gyerkőc tésztát evett. Csak Ő miatta szerettem volna valami mást, mert nekünk apával bármi.
2011. jan. 17. 19:51
 15/18 A kérdező kommentje:
jó.
2011. jan. 17. 19:52
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam a tepsis - krumplis- darált húsos kaját csinálni, bár nem tudtam, hogy Lajos Mari is :-), csak én megsütöm alá a krumplit, mert mi nem vagyunk oda a főtt krumplis dolgokért. A rakott krumplin kívül minden rakottasba, amibe krumpli kell, azt sütve teszem.

A tetejére a következőt szoktam tenni: tejfölt elkeverek tejjel, ha van itthon, szórok bele fűszereket, beleütök 1 tojást. Ha van itthon sajt, reszelek rá.

2011. jan. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kezdek gyanakodni, hogy Lajos Mari lopkodja az ötleteiteket :D


[link]


hogy tudjátok, ki az, aki ezt a receptet pénzért osztja meg velünk :) - vicc volt

2011. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Töltött krumplit.

Megcsinálod a darált húst(olaj, hagyma, só bors).A krumplit félbevágod majd kibelezed és abba töltöd az előbb megcsinált tölteléket.Sajtot reszelsz a tetejére (ízlés szerint a sajt alá tehetsz egy szelet paradicsomot is), majd bedobod a sütőbe.Nagyon finom és köret sem kell.

2011. jan. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!